óda na moje vyrážky

Príspevok v téme: óda na moje vyrážky
gratulujem vsetkym ktory sa ich zbavili

Uz mam toho dost. Trapia ma asi od 12-13 rokov. Tzn viac ako 7 rokov. Puberta presla,dospelost nepomohla. Nie je to akne, ale VYRAZKY.
Skusila som snad vsetko. Kozmetiku - vsetko mozne aj nemozne,od najlacnejsej po najdrahsiu. Pridete ku kozmeticke, ta vam povie "Jooj,to si len musis cistit plet a chodit sem na cistenia a pomoze."Tak chodite.Aj si kupite jej pripravky ktore vam zo zaciatku pomahaju. Pomohlo ? Prd.
Pridete ku gynekologovi - hej, treba antikoncepciu. Prd.
Pridete ku alternativnemu doktorovi. Treba si vycistit organizmus. Chlorella, Hliva, a PRD.
Zihlavovy caj. Prd.
Nejest cokoladu. Pozitivne myslenie. Rád ako húb po dazdi a nepomoze NIC a NIC a NIC. A to ma sere neskutocne. Proste uz som zufala. Pekna holka, ale semtam vyrazka.Hmm.. A vzdy ked si myslim ze uz je pokoj a tesim sa z toho aku mam peknu plet,tak sa mi nevyhodi len jedna,ale hned aj dve...No kto by nenadaval ?!

info

Nebuď smutná a skamaráť sa s nimi.Nepoužívaj veľmi liehové čist.vody lebo sa robia fľaky,rob si piling.všetko je v hlave.Tvoja dobrá nálada a usmiate oči prehlušia zovňajšok a každý bude vnímať tvoje vnútro.Mám 44 a občas vyrážku,bola som na tom ako ty a preto viem o čom hovorím.Používam Acnecolor krém ktorý vysuší aj kryje.

damme

hmm

ano, suvisi....uz daavno pred tym ako mi to zistili (zistili len minuly tyzden)..som si vsimal..ze presne po tychto potravinach....mam viac vyrazok:)....ale velku ulohu hraje aj psychika....pocasie...napr. v lete mam lepsiu plet..:D

damme

ja mam 27...a od 18tich mam vyrazky, akne alebo ako to nazvat:)....neviem ako mi vznikli...proste same prisli, nevenoval som tomu pozornost, sak ze to ma v takom veku kazdy..po case zmiznu....aaaale bolo to len horsie a horsie:)
az som musel navstivit koznu....ale to som bol ze brutal samy jebak:))...same alkoholove vody a taku smrdlavu mast mi dala...to som uzival nejaky cas....moc sa to nelepsilo.....
Presiel som na mydlo Protex, ...Zineryt a sírovu mast proti zapalom.....je to piplacka kazde rano aj vecer...ale plet mam o 90% lepsiu....samozrejme pijem caje co cistia krv...vyhybam sa alkoholu a cokolade.
ALE....len teraz mi bola zistena histaminova intolerancia...takze jedla ako su....tvrde syry, suche salamy, pivo, cervene vino, kecuup, kysla kapusta, paradajky, jahody, cokolada...nemal by som to konzumovat...ale beriem antihistaminika...ktore zaberaju..a tieto veci v malom mnozstve ako tak mozem:)...a este som aj alergicky na orechy, vajicka a mlieko...:D:D:D...

hmm

inak flaky ostavaju aj mne..ale aspon trochu to ide zakryt korekcnou tycinkou..ale aj to je dakedy nanic,ked mas mastnu plet a po par hodinach vyzeram jak .....

hmm

ja mam tiez take bolave...teraz tie dve...resp tri,ale jedna je mensia,na brade.. vytlacit sa to neda lebo tam nie je ziadny hnis.. :( dobre uznavam,si na tom horsie,ale chcela som to len nejak vyventilovat a napisat to aspon sem...kazdy tu vkuse pise dake rady,ja som uz skusala vsetko mozne aj nemozne,aj hovienko by som si mohla dat na hlavu s prepacenim a nepomoze...

Mimushqa

No...ja som začala používať iba to mydlo PROTEX a vyrážky mi začítajú pomaly, ale isto miznúť! Tak ja som konečne šťastná a ešte je to aj lacné. =))

ta, co by ti plesla

ty vazne nevies co su fakt vyrazky. ja mam krupicu, nie po celej tvari, ale premiestnuje sa nechava vsade flaky. a k tomu niekolko takych bolavych hrc, ze ked sa toho chcem zbavit, az mi slzy od bolesti vyhrknu. jednu, uz vytlacenu, mam rovno uprostred nosa! to by si asi skolabovala. a bolala uz tyzden predtym nez sa vyhodila-a to ti poviem-ten nos bolel vkuse ako po bezprostrednom zasahu futbalkou. a teraz ked som vytlacila ma z toho zacala boliet cela hlava, ty sa nemas naco stazovat. aj ja som kedysi nadavala len na par vyrazok-bodaj by som mohla aj teraz :(