Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

hovori opity clovek pravdu?

Príspevok v téme: hovori opity clovek pravdu?
sisi678

zaujimalo by ma ci si myslite ze ked je clovek opity, ci hovori pravdu....ide o mojho oca,dost dlho nepil 8 rokov no v poslednej dobe sa to vratilo spat=(....a minule ked prisiel opity domov tak sa so mnou zacal rozpravat a hovoril o problemoch s mamou hlavne, a potom narazal aj na mna a priatela tvrdil ze ho nechce vidiet u nas doma, ze mame sa nepaci a on to musi stale pocuvat a pod veci kt ma dost zarazili,lebo akoze viem ze nie su z neho nadseni ale ked bol u nas tak stale boli k nemu mily...co myslite?

njurrrr

Podla seba mozem povedat ze z velkej casti pravdu opity ludia hovoria. Ja si to na druhy den wäcsinou nepametam ale viem, ked sa postupne dozvedam. Ono sa vsetky tie problemy tak nakopia a ked si clovek vypije je schopny povedat hocikomu hocico co prave citi. A urcite nieje pravda ze problemy sa utopia v alkohole, prave naopak, ked ma clovek problemy a este si vypije, vtedy mu je najhorisie. Vsetci sme potom taki pateticki, sentimentalni, uprimni:)

majka_

ja si myslim, ze ked je clovek ale fakt ze na mol opity, tak hovori pravdu (ked o sebe prakticky nevie...). ale ked si len trosku vypije, vtedy este mozno uvazuje, co rozprava. takze asi tak.

opita

myslim,ze kazdy sa chova inak,ked sa opije.
Ja osobne si davam velky pozor,co robim ked si vypijem,ale pijem velmi malo.Uz musi byt, aby som ja pila.

andy

Podľa mňa hovorí pravdu, možno trocha zveličuje, ale určite nebude riešiť niečo, čo ho netrápi. Stráca zábrany a preto povie aj to, čo si na triezvo nechá pre seba

hihi768

určitee si menej uvedomuje čo hovoríí- ale žeby hovoril len prevdu? op tom pochybujem...a le závisí to aj od človeka.... napríklad ja som bola len raz poriadne nadratá a klamala som ostosest :D

blakotka

podla mna opity clovek nehovori vzdy pravdu, len straca zabrany alebo skor strach z toho co pred tym nevedel ako ma povedat, tak preto ak niekto nevie ako to ma napr. svojej zene povedat, ze ju podvadza natrnka sa. ja poznam vela ludi ktori si vymyslaju az moc

wrba

prehana, je afektivny histericky..nieje to uplne pravda ,je to zvelicene ,,vsetky city aj + aj tie -..su pateticke nadnesene,,,