aky sampon na taketo vlasy?

Príspevok v téme: aky sampon na taketo vlasy?
majka200

Ahojte! potrebujem poradit ohladom starostlivosti o moje vlasy. Odkedy som sa ostrihala na postupku čo je tak 5 rokov, mam ich riedke, ale aspon nie tak znicene. Teraz su vsak bez zivota, mastia sa velmi rychlo, su bez lesku, no proste vyzera to otrasne. Co mi na taketo vlasy odporucate?..ako si ich upravovat?...mam vlnite vlasy..dik

Lucinka33

hehe, tak vidis, raz som prilis na vychod inokedy prilis na zapad :) ale prechadzam stale cez BB :D nevadi, budem otravovat mamu ako som povedala :) do leta casu dost. zatial musim minut kopec inych samponov, nahromadilo sa mi to celkom slusne... ja si kupim nejaky sampon alebo balzam, parkrat si s nim umyjem vlasy, nepaci sa mi, kupim si dalsi a tak to ide dokola.. ale uz som si dala zavazok, ze vsetko miniem, lebo mam strasny neporiadok v kupelni :D

tronka

nie,je vela druhov na hocijake vlasy poskodene blond mastne hocijake druhy su a je aj maska na hnede vlasky no oplati sa cize len otravuj ;) odkial si???

Lucinka33

aha, dakujem. Mama so sestrinou rodinou pojdu v lete na dovolenku do Talianska, tak ich budem otravovat nech mi ho kupia :) Je viac druhov toho Biopointu ci je len ten jeden na hnede vlasy? A je k tomu aj balzam?

Lucinka33

tronka a v akej krajine kupujes ten sampon? :) znie to zaujimavo, ze je cierny, tak to asi fakt nieco robi s farbou vlasov.. a ma aj nejake vyhladzujuce ucinky? a jasne, dam vediet, aky je ten Glisskur, hned ako sa k nemu dostanem :)

tronka

lucinka ahoj :)
no ja tak isto nikdy sa mi moja farba nepacila ako pises ty presne to iste kazdy ci si farbim atd atd ,,,
ten biopoint kupujem normalne v drogerke obsahuje vytazky z orechov ten sampon je skoro az cierny ked som si ho dala prvy krat som sa zlakla ze co to je ;)) ale vlasy su po nom leskle a ta hneda vynikne este viac!ked som bola doma tak som ho nevidela nikde tak preto som zacala pouzivat pantene,,,
daj vediet aky je ten gliss kur,,,