sex v tehotenstve

kia32

Tak vieš,že to zo začiatku ide ztuha..Si v novej životnej situácii,tak to musí mať vplyv na celé tvoje cítenie..Ale to sa rozbehne aj s bábätkom,ako bude rásť a tvoje hormóny s ním,poznám baby,čo boli najviac nadržané a najviac si to užili práve počas tehotenstva... U mňa to bolo skôr menej často ako pred otehotnením,ale nejake zvýšene chute na sex som nemala,ale ani znížené.. Tak neviem,či som ti sem dačo múdre napísala...

kia32

Nič si z toho nerob...Už to máš aj tak za pár... :) V deviatom mesiaci už ani teba nenapadne sex,lebo to už sa psychika pripravuje na pôrod,budeš v jednom kuse myslieť len nato,kedy už konečne pôjdeš rodiť,lebo už budeš mať tak všetkého akurát dosť... Ale srandujem,želám veľa zdravíčka všetkým trom

noemi25

noo moj to nejak nedokaze, ma nejaku psychicku barieru ze tam je proste dietatko a jemu nepasuje sex v blizkosti toho malickeho:-( mne by to nevadilo ved ono o tom nevie.. on vie ze niesom chora ani v ohrozeni lebo niesom na rizikovom a dietatko bude len jedno.. uz som v 7. mes a mam dost velke brusko.. donedavna to este bolo ok.. ale teraz uz sa s tym musim zmierit ze proste nechce a ja ho do toho nemozem prinutit:-((

kia32

My sme nemali problém,nejako sme si to vedeli psychicky oddeliť,že sex je len o nás dvoch... Neviem to vysvetliť,možno aj preto,že mňa manžel nebral ako tehotnú,myslím teda,že sa ku mne nechoval systémom ako keby som bola chorá,alebo v nebezpečenstve života.. A to som čakala dvojčatá,lenže som častejšie chodila na prehliadky,takže sme vedeli,že je všetko ok.U nás vždy bol iniciátorom manžel,mňa to už ku koncu moc nenapádalo,lebo som mala obrovské brucho a pocit,že sa roztrhnem na polovicu... Ale zaujímavé bolo,že pri sexe sa mi tie bolesti ozaj zmierňovali. Deti sa nám narodili normálne...

noemi 25

ahoj ja som v 7. mesiaci a milujeme sa raz za tyzden aj to len preto ze ja chcem, keby to bolo na partnerovi tak asi vobec:-( boji sa o babatko a ma z toho divne pocity.. ale pokial mi nenarastlo brucho- este do zac. 6 mes. to bolo akoby som tehotna ani nebola..