TEHOTENSKY TEST

majuska2

Ahoj Kraaska.Tak som asi v 7 tyzdni,bola so u lekara a potvrdil mi to.Som velmi stastna!!!! A dakujem ti za za tvoju odpoved.Pozdravujem ta a prajem ti vela stastia a pokojne tehotenstvo

kraaska

majuska aj ja som tak mala,meskalo mi to tyzden,spravila som si test a mala som tam 2 ciarky,jednu skoro ani nebolo vydiet,na druhy den som si spravila druhy a tam uz boli pekne vydiet 2 ciarky :)) a teraz sme 5tom mesiaci,drzim palceky a daj vediet :)

majuska2

Dik za radu DESmodka.Vies o babo sa pokusame asi pol roka,tak by ma to velmi potesilo ,ak by to uz konecne vyslo,len sa nechcem tesit predcasne....

majuska2

Caute zienky.Chcem sa vas niektorej opytat,ci mate skusenost s dvoma ciarkami na teh.teste,ale ta druha bola slabsia.A meska mi to 10dni.Vzdy mi pride nacas

janka

ahojte.chcem sa opytat...kupila som si tehotensky test axiom a nebol v nom letak..tehotensky test som si robila prvy krat..a chcem vediet,ked mi ukaze jednu ciarocku,tak to znamena,ze niesom tehotna,vsak?

neva

Za akým účelom si si ho robila? To si si akurát tak potvrdila, že nie si tehotná viac ako mesiac, čo Ti potvrdil aj posledný menzes.

machulka006

vyhodené peniaze...
test treba robiť až v čase očakávanej menštruácie inak je to zbytočné...
Dva týždne pred menzes? troška logiky do toho nabudúce...