Tehotensky test rapi clear classic

simona123

Machulka 006 ma pravdu! Ja som si kupila rapid clear classic pri podozreni, ze som otehotnela. Test som si urobila 6 dni po styku a bol negativny. Pre istotu som si urobila este jeden 14 po styku a bol negativny! Po prvom dni meskani menzesu som si urobila dalsi...ale uz inu znacku a bol pozitivny. Takze testy, ktore vraj prezradia vysledok este pred datumom menzesu su bludy a marketingove tahy!

aknitka

jednoznačne áno. testy bývajú falošné ale v opačnom prípade (vyjde ti negatívny a v skutočnosti si aj tak tehotná). slabučká je preto lebo máš ešte nízku hladinu tehotenského hormónu (Hcg). sprav si test o pár dní a už bude výrazná. gratulujem!

FORTUNATA

Dnes som mala dostať menzes, ale márne.
Nikdy mi nemeškáva, ba dostávam presne alebo niekoľko dní skôr. No teraz som ich ani nečakala, lebo sme sa s partnerom rozhodli ísť na plno.
Dnes som si kúpila aj test RapiClear Classic. Najskôr sa mi sfarbila jedna čiarka, ale o 2 min aj druhá, ale je veľmi slabučko ružová. Ono sa tam síce aj píše, že tá druha čiarka môže mať rôzne sfarbenia. Mám ten test považovať za POZITÍVNY?

suzanetta

sice v skoro kazdom teste je napisane, ze si ho mozes spravit uz tak 7den po pohlavnom styku, ale naozaj je lepsie, ked si ho spravis az ked ti uz meska menzes. inak nemusi byt celkom presny a moze tam byt ze si neni tehotna a nakoniec aj mozes byt. ja som tomu zivym prikladom... robila som si ho asi 2 tyzdne po sexe a vysiel mi negativny, potom mi meskal menzes tak som si spravila zas asi tak o 2 tyzdne a uz vysiel pozitivne.

alexa28

:) ja vám opíšem môj sqvelý zážitok s rapiclearom. Ja som našťastie bábatko chcela. Začiatkom januára som išla ku gynek. na kontrolu a on mi povedal prijemnú správu že som tehotná. A to už v 6om týždni tehotenstva. Mne to nedalo , lebo už tri roky som sa pokúšala o dieta, a tak som si zo srandy kúpila tento teh.test a na moje počudovanie vyšiel negatívny. Az o týždeň nato mi vyšiel pozitívny. takže tolko o testoch. A to som na ne v živote už tolko minula penazí.... to by bola dovolenka.xi

niekto

neroztham sa:P to je v podstate aj tak jedno len by ma zaujimalo ci niekomu visiel pozitivny po takej kratkej dobe

machulka006

viem, že sme sa o tom bavili, viem čo je ISO, študujem management, tak pokoj...
Ale okrem iného študujem aj marketing :P
Proste nápis na teste - 5 dní po styku - je mark. ťah a môžeš sa aj roztrhať... a z krvi zistíš tehotnosť skôr ako z moču, aj v tomto prípade sa môžeš kľudne roztrhať,ale je to proste tak... a ty to určite nezmeníš...

niekto

uz som sa stebou o tom xkrat bavil xkrat som ti povedal co to to iso je a ze by ho nemali kebyze to je mark. tah
co tam je napisane to si uz nepamatam lebo som to mal v rukach naposledy tak pred pol rokom
a v moci je HCG koncentrovany je ho tam viac ako v krvi preto to je schopny zachytit skor ako 10 dni
ja by som ten test tiez nerobil presne piaty den cim neskor tym je presnejsi a to je pokial sa dobre pamatam napisane v letaku