PRVYY SEX

Príspevok v téme: PRVYY SEX
sipulka

s priatelom sme skusali mat sex no neslo to...po druhy krat sme skusili zas o mesiac neskor..no ale zas to neslo...mna to totiz strasne boli ma strasne hruby penis..no a neviem ako teraz..hlavne baby viete proste tam dole uplne uz ako vam konci vstup do posvy ...mam to teraz cele zacervenane pretoze to bolo napinane aa ja sa bojim len toho ze vlastne ked tam da do mna celyy penis ci sa mi nenatrhne tam ta tenka koza ten uplne spodny bod vstup do posvy...on dal do mna uplne iba troska a strasna bolset..ma niekto taky provblem?

bibka123456

to je blbost, ze uvolni sa aalebo si malo vlhka...ja som sa ani nebala, bola som uvolnena aj vlhka..a bolelo to aj tak jak svina...len musis pomaly...hoci aj hodinu, keby ste to robili...ale inak to sa neda...a hlavne musis vediet ze to chces

mercy

My s priatelom sme mali rovnaky, alebo podobny problem... Skusali sme to viackrat, mna to strasne bolelo... A pritom ho nema nejaky moc hruby, proste som sa bala, nebola som uvolnena a bolelo to... A raz, ani nevieme ako, po jednej akcii sme sa maznali v parku a proste prstami mi blanu pretrhol, ani som to necitila, len doma som zbadala krv na nohavickach... Po case sme skusali normalny styk, vtedy som dost krvacala, cely den po tom, aj to bolelo, ale uz nie tak... A teraz je to uz uuuplne v pohode nastastie :)) Tak vela zdaru a malo strachu!

ccczzz

mala by si sa nechat cim najskor oplodnit. slovensko potrebuje nove deti, je to tu samy dochodca v poslednej dobe.

diablica

my sme sa s priatelom dnes prvy raz milovali...a prvykrat to bolelo fest..ale vydrzala som..tak ci tak bol strasne rychlo hotovy...ale potom to uz bolo lepsie..ja viem, ze to nie je vas pripad, ale skus sa poriadne uvolnit, akoby si sa chcela otvorit...

vydlicka

Ja som tu mala taku temu. Ja citim to iste a povedali mi, ze to tak niektore boli a ze to treba prekonat. A tiez som bola dobre vlhka a vsetko a bolelo to, tak sme prestali. Zevraj to tak niekedy je, tak dufam, aj za teba aj za mna, ze to nie je nic nenormalne...

DESmodka

sipulka, vyjadrujes sa ako mlada zaba, panenska blana je od toho aby sa pretrhla... nech sa s teobu poriadne pohra, hlavne to chce vlhko a pouzit ochranu!!!!