...........Hypotéka.........poraďte....

Príspevok v téme: ...........Hypotéka.........poraďte....
Adulka

Ahojte, chcela by som si zobrať hypotéku cca 1.300.000 Sk/ 43.152,09 €...Som slobodná, bez detí.Nemáte niekto s tým skúsenosti, pri akom plate by to bolo schválené?? Nemám iné úvery, len napr.keď si vyrátam na stránke dexia banky , tam mi to vyráta že by mi to bolo schválené.Keď zadám na stránke VUB tie isté údaje, vypíše mi, že by mi bol schválený o polovicu menší úver ..... Ako sa to vlastne ráta?? Chcem to na 30 rokov, prípadne v CSOB aj na 38 rokov. Proste čo najmenšie splátky... Keď si prerátam svoje výdavky a prípadnú splátku za hypotéku, ostane mi o niečo viac ako je životné minimum, stačí to, aby mi to schválili??? Hypotéku si v pohode trúfam splácať, len ako na to, aby mi ju schválili???? :-/// hm.....mám 25 rokov a chcem si to brať sama, bez spolužiadateľa......Ako na to??

ystevoy

Ahoj Adulka.Ak mas este zaujem o tu hypoteku tak mi napis na mail mozeme sa o tom porozpravat a nemusis nic vybavovat.Vsetko zariadim a zdarma

sweet_lolitta

Ahoj Adka, poznam financneho poradcu, ktory mi vybavil uver s podmienkami, ktore by mne len tak nedali :) som velmi spokojna s tou spolocnostou, nebudem tu vsak robit reklamu. Ak by si vsak mala zaujem, kludne mi napis na maila a poslem ti jeho cislo.

tinusska

pri prerabke starsich bytov, hlavne pri vode treba davat pozor.. rurky maju niekolko desatroci, a pocula som, ze po prerabke za par dni vytopilo 5 poschodi, co ich nechtiac narusili...

poradca.zadarmo

Som finančný poradca a robíme to zadarmo. Nemôžem o tom napísať viac, lebo by to mohlo byť brané ako spam, ale ak máš záujem, tak mi kľudne napíš E-mail a môžeme si dohovoriť stretnutie, alebo ti o tom poviem viac cez telefon, alebo E-mailom.

Pokial ide o tie úvery v bankách, tak každá banka má vlastné produkty a od každej môžeš dostať úplne iný úver s inými podmienkami. Na Slovensku je 23.bánk. Finančný poradcovia sú tu na to, aby ti povedali, kde vzhladom k tvojim možnostiam dostaneš ten najvýhodnejší úver a vybavia ti ho zadarmo.

wrba

zabudla som napisat ze vo february ,teda teraz niekedy ma vlada schvalit podpru bank na poskyt uverov..ale oni banky si to vyberu inak,,staci si pozret ich rocne zucotvania atd.Cize je tu podpora statu na ozdravenie trhu,,,,ale moc tomu osobne neverim

wrba

grace, ako mzes tvrdit ze financna kriza bude trvat len rok??? ty veris slovenskym politikom? KEd americky politici a anal, tvrdia ze bude minimalne 2-3 roky a vyhrabavat sa s toho budeme aspon dalsie 3 roky??citaj clanky s krizi z 20 rokov, a pozeraj cnn, a ked nic ine tak aspon ta3 alebo citaj www. e- trend,,,
s financnou ide ruka v ruke hypotekarna,,

tomasssss

Existuje este jeden sposob, ze Banka Vam schvali hypoteku teraz a vy mate rok a pol na to aby ste si nasli nehnutelnost. Teraz predlozite len potvrdenie o prijme a obciansky a vsetky zvysne doklady az ked budete mat kupno predajnu zmluvu a vtedy Vam banka uvolni prostriedky . Mate peniaze po ruke a mozete si kludne hladat byt a ked ho anjdete viete presne kolko mate a nemusite stresovat ze ci dostanete uver , alebo nie.
a 100 % dostanete este v dvoch velkych bankach na SVK . pre Viac info ma mozete kontaktovat na mojej emailovej adrese tomas.veneni@svet-financii.sk