L’Oréal Paris Elnett de Luxe...mate niektora?

aeshly

Elnett som už mala a nič moc, hrúza, celkovo značku L´oréal nemám vôbec rada, niekedy mi to pripadá, že si zakladajú len na reklame.
Čo sa lakov týka, osvedčil sa mi od got2be na objem, je v takej červenejj tube.
No osobne mám radšej vosky ako laky, mala som už aj od l´oréal (vosk s leskom), ale keď som si ho dala na vlasy po vyžehlení, tk zas boli kučeravé, preto o ničom, ale od Nivei - Diamoumd gloss je super, teraz ho mám a naozaj skvelý.

vladuska5

Nooo jeden z toho radu a ma taky zlty pasik... Lebo su rozne druhy - s modrym, zelenym, cervenym a zltym pasikom. No a konkretne ten so zltym je na suche a poskodene vlasy s nejakym vitaminikom :)

vladuska5

Ja mam L´Oreal zlty lak a je super, len nic nedrzi :) nezlepuje, ale ani neplni funkciu laku na vlasy :) ale zato naaaaadherne prevonia vlasy a nemusim pouzit ziaden spray ani parfum, lebo ho citit cely den.

Lucinka33

:) ja nevravim, ze im robis reklamu :) ja sa len pytam, lebo chcem vediet ci to iba mne tak kratko vydrzi alebo vsetkym

lilly2

ta leskunu. Mne to staci.... ci co. normalne si ma dostala do pomykova.... ale sak ja nerobim reklamu na ten lesk. existuju aj ine. aj napr. taft lak na vlasy s leskom (myslim, ze to je v tej zelenej) je skvely.

Lucinka33

lilly2 a po tom got2be sa ti lesknu dlho vlasy? lebo ja ho tiez mam a lesknu sa asi tak 3 minuty a potom nic...