idem so sebou nieco robit-potrebujem len rady :)

Príspevok v téme: idem so sebou nieco robit-potrebujem len rady :)
odhodlana

Ahojte, chcela by som poprosit o radu tych, ktori sa skutocne vyznaju a vedie poradit.

Som dost silna, mam 172 cm a 103 kil. Lekarka mi odporucila schudnut na 69kil. Len neviem ako na to. Mam hlavne problem s velkym bruchom, hlavne v oblasti zaludka.

Sladkosti nejem, mozno tak raz za tyzden dostanem chut na nejaku tu tycinku, ale to je vsetko.

Je pravda ze nemam cas na pohyb. No rozhodla som sa to zmenit, len potrebujem akysi "navod". No vsak ako chudobna studentka nemam moc penazi na caste chodeie do fitiek :) to mozem tak 1 krat tyzdenne, ale privitam aj nejake alternativne rady-mimo fitka.

A ako na stravu? Viem ze dolezita je pravidelnost, ale neviem si to rozhodit, co mozem, co nemozem, a co s cim nekombinovat.

Dakujem za rady

odhodlana

pyre... nie zemiakova kasa a zemiaky by sa vecer vobec nemali jest... ci so zeleniou alebo bez...

treba si tad napriklad kuracie maso, co bolo na obed, alebo rybu co bola na obed... to bez prilohy, iba so seleninou

hanicka89

omyl do konca aprila:)
a co chcem povedat je ze nezalezi co budes kombinovat jasne ze nie klobasu so slaninkou...proste mensie davky a nic si neodporieraj,alebo aspon nie potraviny na ktore si zvknuta.....lebo napr ja som milovala cokoladu a myslela som si ze zo dna na den ju vysadim,ale nedalo sa postupne som miesto celej milky zjedla dve kocky a teraz to tak robim tiez

hanicka89

Ja som schudla za 4 mesiace 30kil...a jedla som 3krat za den + nejake to jablcko alebo pomaranc,denne som makala,400brusakov hodinova prechadzka + sem tam nejake plavanie posledny krat som jedla okolo 16-17tej
chudla som od januara 2007 do konca februara pri vyske 176cm som vazila 96 kg a koncom aprila som sa postavila od januara prvykrat na vahu a mala som necely 66:)
a v pohode drzim si vahu sem tam nejake dve tri kila priberiem ale rychlo to zregulujem,len treba si navyknut jest menej a mat viac pohybu o tom to je,keby sa znovu rozozeriem a za cely tyzden nevydam energiu tak mam tych 30 kil naspat....ale stoji to za to,ten pocit v butiku ked si mozes obliect co chces a kamaratky neveria vlastnym ociam spoliziaci zo SS ma nespoznali na stretavke po 5 rokoch:)