idem so sebou nieco robit-potrebujem len rady :)

Príspevok v téme: idem so sebou nieco robit-potrebujem len rady :)
odhodlana

Ahojte, chcela by som poprosit o radu tych, ktori sa skutocne vyznaju a vedie poradit.

Som dost silna, mam 172 cm a 103 kil. Lekarka mi odporucila schudnut na 69kil. Len neviem ako na to. Mam hlavne problem s velkym bruchom, hlavne v oblasti zaludka.

Sladkosti nejem, mozno tak raz za tyzden dostanem chut na nejaku tu tycinku, ale to je vsetko.

Je pravda ze nemam cas na pohyb. No rozhodla som sa to zmenit, len potrebujem akysi "navod". No vsak ako chudobna studentka nemam moc penazi na caste chodeie do fitiek :) to mozem tak 1 krat tyzdenne, ale privitam aj nejake alternativne rady-mimo fitka.

A ako na stravu? Viem ze dolezita je pravidelnost, ale neviem si to rozhodit, co mozem, co nemozem, a co s cim nekombinovat.

Dakujem za rady

weronika

businka
tak to ja už neviem, či idú svaly, alebo tuky, hlavne, že to ide dole, Vidím sama na oblečení, že mi je všetko voľné, už som si dala aj nohavice pozužovať... : )

businka

weronika, ja som nenarazala na nikoho, len som to tu zazrela :)

Ano, to ze mas z coho je mozno pravda, ale to neznamena ze ti to nejde aj zo svalov.. Schudnut za mesiac 8 kilogramov tuku je totiz fyzicky nemozne. Jednoducho sa to neda :)

weronika

businka
zrejmä narážaš na mňa... : ) ved ja som schudla za 28 dní 8 kg, a tých 8 dní robí veľa... A ver tomu, že som mala z čoho schudnúť a ešte aj mám z čoho... ja nemám 60 kg, že mi nemá z čoho ísť ten tuk...

businka

Ano, to ze niekto schude 8 kg za 20 dni mozne je.. Ale otazka znie: Z coho? Na 100% nesiel prec len tuk, ale aj svalstvo a to predsa zdrave nieje. Preto je zdrave chudnut pomaly, tie 2 kg mesacne, aby sme mali istotu, ze ide len tuk. A samozrejme sa treba aj merat, nakolko pri cviceni moze svalstvo narast a tuk ide prec a vaha ostava rovnaka, no telo sa meni..

odhodlana

podla mna moze byt zdrava aj ta 90 dnovka, ale urcite nie tak ze po 90 dnoch sa vratim k staremu zivotnemu stylu... neni sanca...

ja som pomaly studujem stranku co som sem predtym napisala -odkaz odstránený- a velmi sa mi pozdava co je tam popisane... chlapik aj napisal knihu, ktoru na svojej stranke ma uverejnenu aj celu tak ked mi skonci skuskove, urcite si to cele precitam...

odporucam aj vam :)