idem so sebou nieco robit-potrebujem len rady :)

Príspevok v téme: idem so sebou nieco robit-potrebujem len rady :)
odhodlana

Ahojte, chcela by som poprosit o radu tych, ktori sa skutocne vyznaju a vedie poradit.

Som dost silna, mam 172 cm a 103 kil. Lekarka mi odporucila schudnut na 69kil. Len neviem ako na to. Mam hlavne problem s velkym bruchom, hlavne v oblasti zaludka.

Sladkosti nejem, mozno tak raz za tyzden dostanem chut na nejaku tu tycinku, ale to je vsetko.

Je pravda ze nemam cas na pohyb. No rozhodla som sa to zmenit, len potrebujem akysi "navod". No vsak ako chudobna studentka nemam moc penazi na caste chodeie do fitiek :) to mozem tak 1 krat tyzdenne, ale privitam aj nejake alternativne rady-mimo fitka.

A ako na stravu? Viem ze dolezita je pravidelnost, ale neviem si to rozhodit, co mozem, co nemozem, a co s cim nekombinovat.

Dakujem za rady

weronika

odhodlana
máš pravdu, ved ja som mala z čoho schudnúť, lebo ja som nikdy nemala super postavičku, a ešte stále mám z čoho chudnúť, ale som si istá, že sa to už nepôjde tak rýchlo...

mendy

aha takze tato 90-dnowka vobec nieje zdrava ked jedna schudla za dkaych 20 dni 8 kg,a ze bez jo-jo efektu ked jedna stale pise nevjem sa prinutiti stale zacat znova som nabrala spat co som schudla pise to uz 2 krat:D

odhodlana

inac co sa tyka toho ze kolko je optimalne schudnut za mesiac, pytala som sa svojej endokrynologicky, a mate pravdu, tie 2 kila za mesiac je najzdravsie a najlepsie, ale ked je niekto fakt silnejsi, napriklad ako ja, tak ten prvy mesiac-dva sa moze stat ze to bude aj viac, aj tych 5-6, no a potom sa to zastavi na tych 2...

a tych 5-6 moze ubudnut aj pri tom zdravom stravovani... skratka moze to byt tym zaciatkom... tou zmenou...

petaso

Ahojte Ako Vás tu tak čítam, asi som na tom naozaj veľmi zle so stravovaním a bez pohybu. Ja som za minulý rok pribrala aj zo desať kíl, keď som zostala doma bez práce a teraz neviem ako s nimi preč. A dosť ma zaujala aj tá 90 dňovka. Ak by ste mi niekto poslali niečo podrobnejšie o tom. Ďakujem a držím všetkým Vám prsty čo sa snažíte chudnúť.

odhodlana

v jednom z predoslych prispevkov som ho dala, kde je moj nick cervenym, tak po kliknuti nan sa ti ukaze :)
esiesa@gmail.com

a este raz dakujem :)