Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

bolesti chrbtice

Príspevok v téme: bolesti chrbtice
janoo

Zdravím. Mám problem bolesť chrbtice a bolesť v ľavej časti hrudníka. Mál som celého kardio vyšetrenie a výsledky sú ok. nie je to srdcového povodu.Neustále má bolí chrptica okolo ľavej lopatky a vyžaruje na ľavu stranu hrudníka. Bol som u ortopeda aten my predpisal dorziflex a masaźe a parafín. ale nič nepomáha. tak neviem má niekto podobny problem ako ja a nevedel by mi poradit co je tomu navine. ďakujem

lieky

Lekári vás najprv napchávajú liekmi ,keď nezaberú predpíšu iné a zasa iné,mali by človeka poslať na odborné vyšetrenie, myslím tým CT a pod.tam sa ukáže či je chrbtica poškodená alebo nie a potom predpísať ďalšiu liečbu.Ušetria sa lieky,žalúdok pacienta i peniaza zdravotnej poisťovne.

dada

Skuste si orientálnu olejovú masáž chodidiel Ja to robím. je to harmonizačná protistresová masáž. Ozvite sa. Doporučujem skúsiť!!!!

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.