ako sa bozkavat?

šakal

ach jaj, tak si pekne posadajte a počúvajte detičky-
všetci chlapi si myslia, že vedia bozkávať, čo však nie je pravda, teda mimo mňa to je jasné, pri bozku je dôležitá kvalita nie kvantita
tak žuvačka je veľmi vhodná vec, jednak sa predíde prípadnému zápachu jednak je to dobrá hra meniť si žuvku, potom nesmieš mať moc vytreté pery, kazí mi to chuť, lepšie je si lesk utrieť servítkou, veľmi dôležité je mať zatvorené oči, ideálna je tma, lebo ver mi keď sa ti pri bozkávaní pozerá do očí to je na piču, nevieš sa sústrediť, potom nesmieš moc hýbať jazykom, a hlavne žiadne veľké výkyvy, treba mať akýsi 6 zmysel musíš z toho urobiť hru, nie jej hneď strčiť jazyk do huby, najprv zatvorené pery, milujem sa hranie z hornou perou jemne zúbkami, a nezabudni dýchať, žiadne zadržiavanie dychu, použi aj nos a uši k jemnému liznutiu a mysli na svoju partnerku aká je rajcovná, no a potom už len fantázia, napr. dobre oslintané ucho to je super, keď jej z neho kvapkajú sliny na krk-takže tak nejak a ešte som zabudol veľmi dôležitú vec, rukami sa jej prehŕňajte vo vlasoch, je to neskutočne erotické, verte, že viac ako keď ju chytíš za cikulu, alebo prsia-oveľa,oveľa viac

evciatko7

To je take mile tento vas rozhovor :-)), ja nemozem :-)). Mugabe, kym by si jej vysvetlil ako sa sexuje tak mesiac :DD