Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Depresia - liečitelia!

[zruseny35]

inka...napísali ste to uplne správne s tým psychologom a prehodnotením života.Ked nieje riešená príčina, nezmizne to ani kýblom serotoninu za den.

inka

ahoj anetka,
mna by zaujimalo ako sa teraz liečiš?ak sa ti teda chce pisat o tom.
je dôležite čo očakavaš od liečiteľa.ja osobne nepoznam nikoho,kto by išiel k liečitelovi a jeho stav sa zlepšil.poznam vela ludi,ktorym diagnostikovali liečitelia chorobu presne ako mali dg určenu od lekara,ale neviem o tom ,že by ich aj vyliečili,možno sa im polepšilo a hlavne psychicky.je to otazka aj viery podla mna.ked raz veriš ,že ti niečo pomože ,tak to aj pomaha.

dixi

to je mozne, ze sme boli u tej istej. ja som bola v bratislave. a tiez som mala pocit, ze mi radi dobre. aj som sa rozhodla tak, ako mi radila. ci dobre, to sa este uvidi.

inka

anetka a ty este chces skusat niečo alebo už uživaš AD?vždyje doležite v prvom rade prehodnotit svoje myslenie a vobec svoj sposob života a najlepšie ak ti s tym pomože odbornik.ja osobne som nemala pocit že by som robila niečo ,čo by ma k tej chorobe posuvalo. až ked sme začali všetko rozoberat u psychologa tak som s apostupne dostavala k tomu,že čo ma tam vlastne dostalo.a je to hadam najťažšia vec v liečbe - pripustit si to!

depkana

prepac, ale ja som sa pytala dixi, ktora psychologicka-liecitelka jej povedala, aby isla k psychiatrovi. lebo sa mi zda, ze sme boli obidve u tej istej. ja som bola v bratislave pred dvomi tyzdnami. a mne hovorila to iste ako dixi.

depreska

dixi,niekedy depresia vznika prave ked clovek starti nejake vit.a miner. a ked si ich doplni tak casom to prejde,ale samozrejme tam je potrebne chciet a zmenu myslenia,pohyb a zaoberat sa uzitocnymi vecami nie mat hlave,to ze mam depresiu.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.