Depresia - liečitelia!

depkana

dixi, nebola si nahodou u tej istej ako ja? lebo ja som bola tiez u takej ako pises pred dvomi tyzdnami. je znama ako liecitelka, ale tiez je psychologicka. chcela som, aby ma liecila ona, lebo uz mnohym pomohla, ale povedala mi, ze by som zbytocne vyhodila peniaze za kopu liekov a aj ked su to prirodne lieky, nepomohli by mi hned. vraj je rozumnejsie zacat s klasickou liecbou a ked sa stav stabilizuje a citi sa uz clovek dost silny ze to zvladne, moze prejst na alternativnu. ako sa volala ta u ktorej si ty bola? ja som bola v bratislave.

anetka1

ja som uz tiez navstivila aj liecitelk-jasnovidku : ta mi dala bylinky , ktore mam aj doma za 500Sk taky maly sacik a hned mistrcila do ruk aj svoju knihu dalsie peniaze ..., potom som boloa u dalsieho psychotronika ktory mi prikladal ruky akoze ozdrav. energiu -tiez bez vysledku, bola som u kineziologicky ktora so mnou robila akesi pohyby - tiez bez vysledku , dalej mi dalsia a to psychologicka dala do ucha 4 ihly akoze akupunkturne body , ktore ma mali zbavit problemo no zbavili ma len 1500sk-- NEMAM DOBRU SKUSENOST S LIECITELMI , preto som chcela vediet ci sa najde niekto komu vobec niaky liecitel v tomto ochoreni pomohol...

inka

chcela som anetka este dodat,že nielen navštevami tych ktorych som spominala som sa z toho dostala ale hlavne tym,že tito ludia ma prinutili inak rozmyslat a moj režim denny viac orientovat na prirodu a pohyb.choroba ma zmenila na určity čas na nepoznanie ale vdaka nej moj svet teraz vyzera uplne inak.niekedy mam pocit,že keby nebolo tych hroznych prejavov uzkosti a paniky tak sa snad v mojom živote nikdy nestretnem s tolkou radostou ako teraz.

mjanik

skús akupunktúru,dobrý akupunkturista by mohol zmeniť niektoré energie ktoré Ťa ubijajú, ak problém ktorý Ťa ničí nieje moc silný,potom liečenie trvá dlkšie ,ale ide

inka

ahojte,anetka a skusala si uz nejakeho liečitela alebo nejaku inu metodu ako klasicku medicinu?vieš,ono na kazdeho niečo ine zabera.ja som sa rozhodla pred niekolkymi rokmi moje problemy riešit bez AD,začala som navštevovat homeopatičku,chodila som na reiky masaže a na sedenia k psychologovi.trvalo nejakych 14 mesiacov
kym som mala konecne pocit že som sa zbavila nielen uzkosti ale aj strachu z dalsieho panickeho zachvatu a depresivnych nalad.poradila som vsetky moje skusenosti už mnohym ludom,ale maloktorí to z nich vyskušali,každy mi povedal,že nema na to čas ,že je to velmi zdlhavé a finančne naročne.
neviem kolko stoja navštevy psychiatra a liečba s AD.Treba si zvažit svoje možnosti a treba hlavne skušat metody s rozumom.nie všetko dokaže pomoct,niektore metody len vyprazdnia penazenky.tolko z mojich skusenosti.vela štastia a hlavne vela sil a trpezlivosti pri liečbe!

dixi

ano, aj mne ta liecitelka povedala, ze najskor lieky, potom pridat psychoterapiu. ale ze ziadne doplnky vyzivy to nevyriesia, aby som nestracala cas marnymi nadejami.

sara

Anetka, lieky plus kvalitná psychoterapia, to je moja rada. Psychoterapeutku si vyberaj intuitívne, veľa lekárov je lekármi iba na papieri...A čo najčastejší možný pobyt v prírode, relax, joga, nepozeraj TV a nečítaj bulvárne plátky, psychika sa potrebuje upokojiť a možno nájsť skrytý dôvod trápenia sa...

dixi

ja som bola minuly tyzden u jednej - neviem, ci liecitelky, lebo vystudovala psychologiu. tiez mam depresiu a uzkosti a ona mi vysvelila, ze musim ist k psychiatrovi si dat predpisat lieky, ze nema vyznam behat po lieciteloch, lebo ma to iba bude stat kopu penazi a aj tak nakoniec skoncim u psychiatra. vraj ma depresie velmi vela ludi a uplne zbytocne behaju po celom slovensku a vyhadzuju peniaze.

anetka1

fakt sa nikto nenajde komu pomohol niaky liecitel - nemusia to byt len. vyz. doplnky .. myslim aj nieco ine napr. kineziologia , reiky atd.

berushka

DEPRESIA bud je alebo nie je. Nezamienajte si to so smutou náladou, melancholiou. Je to CHOROBA, dlhodoby stav, ktorý treba normálne liecit a hlavne nezanedbat.