Problém s otváraním správ na Centrum.sk

Juro34

Ahojte
Odvčera 25.9.2012 mám aj ja problém dostať sa na svoj mail na centrum.sk.
Zrovna teraz sa mi vôbec nehodi pretože si hľadám prácu a chodia mi na tú adresu ponuky na pracovné pohovory. Máte podobný problém??

Juro

rozaa

Pridám sa aj ja - centrum.sk som opustila pred viac ako rokom, chválabohu nemala som tam žiadnu dôležitú poštu. Už si nepamätám aké to boli trable, asi som tiež nemohla otvoriť poštu. Odvtedy som v tej schránke nebola, dúfam že ju aspoň zlikvidovali keď ju nevedeli poriadne spravovať.

Radler

Ahojte,
tak to vyzerá že na centre to majú na háku.Už dva krát som im písal, že si nemôžem prečítať správy, odpoved negatívna.Samozrejme ich to tak trápi, či ja tam mám dôležité údaje ktorým sa nemôžem dostať. Nikdy som s touto stránkou nemal problémy a to hu mám založenú už dosť dlho, no čo sa už teraz tam deje. Tento problém pretrváva už dlhšie, asi tak tri týždne dozadu, som mal ten istý problém, no ako zázrakom to začalo fungovať. A teraz zas. Aj by som prešiel na iný server, ale čo s poštou ktorú mám uloženú na centre, nič my tam nefunguje.
No držím Vám palce, hádam sa tam niekto za rok zobudí.

evelina

pred chvíľou som sa prihlásila do schránky a už to funguje!!! dúfam, že sa takýto výpadok už nebude opakovať

adriana

Nastavenie preposielania: musíš ísť vľavo dole na Nastavenia, potom na Filtrovanie pošty a dať vytvoriť nový filter, a potom si vybrať z možností Poslať kópiu, alebo tak nejako, ale to ti prepošle iba novopriajté správy,nie tie,ktoré tam už došli medzitým...ale našla som trik,ako s tým vybabrať, skús kliknúť vpravo hore, vedľa odhlásenia, na Email, malo by ti vypísať,koľko máš nových správ, a ked vedľa toho kliknem na "zobraziť nové správy", otvorí mi ich...a staršie, už prečítané, viem otvoriť, ked si kliknem uprostred na Hľadať mail, a hned prvá možnosť hľadať v odosielateľovi, to mi vypíše všetky maily, prijaté aj odoslané...
A ozaj, na helpline som písala aj ja,žiadna odpoved,to je prístup...tak držím palce, nech to ide.

evelina

asi nemáš nick registrovaný :-)teraz nebude jasné, kto čo písal. Ja som zakladatelka témy a stále nemôžem otvoriť správy!!

evelina

tak potom bude chyba asi niekde inde. zvláštne je, že niekomu to ide otvoriť a niekomu nie. Hnevá ma, že z helpline len prišiel mail so správou, že moja požiadavka bola evidovaná atď. (písala som im zo schránky na post.sk)a zatiaľ nič. čo tam robia??? čo si to nevšimli??