antikoncepcia...problem???

Príspevok v téme: antikoncepcia...problem???
smejkaaa

Ahojte mna by velmi zaujimalo ci beriete antikoncepciu a ak ano aku, vase skusenosti s nou pripadne ci ste ju uz aj vysadili,a ak ano preco(pokus otehotniet alebo komplikacie).Ja osobne totizto nechcem velmi brat antikoncepciu a na druhej strane priatel nemusi kondomy...ako riesit takyto problem?Viem ze su aj ine formy ako nepr. pharmatex ale vraj velmi spolahlive nie su.Ako postupovt pri takom niecom?ak kazdy z nas ma vyhrady?

Mimi323

Je dobrý. Veď plodná si len jeden deň v cykle, postupne si to budeš vedieť určiť aj bez testera, je to spoľahlivé.

smejkaaa

Dakujem dievcata bola som pevne presvedcena ze antikoncepsiu nechcem a teraz som skalopevne presvedcena!je to pekne svinstvo a myslim si ze chlap ked chce by mal mat kondom ved to neboli,je to len navlek preboha tenucky ved je 21.stor...A nesposobi im to zdravotne komplikacie ako nam.

xxx13

ahojte, ja som brala HAK rokov z toho 2 roky Logest a potom Jeanine. Celu dobu mi nic nebolo (az na caste infekcie mocovych ciest a nechut na sex). Teraz ju uz neberiem cca 5 mesiacov mam absolutne nepravidlenu menstruaciu. A udajne je to problemy vsetkch bab, ktore HAK prestanu podlhsom case brat. Toto vsak nikde nenapisu a ziadny gynekolog nepovie (vystriedala som 5 a vsetci boli jednoznacne za HAK) asi su dopovani farmaceutickymi firmami. Teraz ked sa na to spatne pozeram uz pro tychto vedomostiach by som ju nebrala. No vtedy to bol taky boom. Teraz pouzivame kondom a je to ok, mozno aj pohodlnejsie, ako stale mysliet na tie tabletky.

musska

cysty nema z HAK, aj ked je to humus hruneho zrna, maju vyhodu v tom, ze cysty liecia. Kedze HAk zabranuje ovulacii, nedochadza k deleniu buniek vo vajecniku, takze znizuju riziko rakoviny. A vela lekarov liecia cysty vdaka HAK..(ale nevravim ze ich brat treba) :))

alenda

Ahoj ja som brala antikoncepciu 2 roky a nemám dobré skúsenosti, dostala som silné migrény, vôbec som nemala chuť na sex, a kvasinková infekcia sa mi vracala každý druhý týždeň, doteraz som sa z nej nedostala, pretože antikoncepcia mi ju podporovala. Vysadila som antikoncepciu pred 10 mesiacmi. Tým spermicídnym gélom a čipkám moc never, najlepšie je to kombinovať s kondómom. Tvoj priateľ si musí uvedomiť, že prvoradé je tvoje zdravie. Kamarátka kvôli antikoncepcii skoro umrela, dostala takmer embóliu pľúc, pretože jej zhustla krv, doteraz chodí po doktoroch. Druhej kamarátke sa znížila funkčnosť jedného vaječníka a robia sa jej pred každou menštruáciu cysty, teraz kvôli tomu žije v strachu. Nechcela som ťa tým naplašiť, len som ti chcela naznašiť, že chlapom sa to ľahko hovorí, pretože do seba nedávajú to svinstvo. Ale neboj, ak sa pre antikoncepciu predsa rozhodneš, možno nebudeš mať žiadne nežiadúce účinky.

janulka3352

..ano presne tak, sex iba s HAK :(( ... ale co mam robit, ked mi to doktor zakazal :(( ach jaj,niekedy chlapi newedia pochopit, co ta antikoncepcia obnasa :( ale potom by to chceli zdrave deti.... :(