gynekolog ma drazdil rukou!

Príspevok v téme: gynekolog ma drazdil rukou!
sokovana

baby, som uplne vysokovana. dnes som bola na gynde u svojho znameho gynekologa, ale zastupoval ho iny lekar. nemohla som cakat, lebo mi meska menzes a chcela som to riesit. ked ma vysetroval, sestricka bola vo vedlajsej miestnosti, dvere boli otvorene a nieco tam robila. a on mi isiel prstami jednej ruky do posvy a druhou rukou, ktorou stlacal brucho mi zrazu zacal behat po klitorise! teda - palcom tej druhej ruky. skoro som odpadla, aj som zjojkla a on ze "klud! musim to vyskusat!" a dalej ma drazdil. niekde v hlave som si uvedomovala, ze to asi nie je vsetko v poriadku, ale bol to taky strasny spad, ze som sa pri tom skoro pocurala. trvalo to iba chvilu, nieco take som nikdy nezazila. ani neviem, ako som od neho vypadla. ked prisla sestricka, len co som sa obliekla a dala mi recept som odtial vyletela ako vystrelena. este na chodbe sa mi triasli kolena. zatial som to nikomu nehovorila, lebo sa hanbim. neviem, ci niekto z vas nieco podobne zazil. fakt aj taketo veci su sucastou vysetrenia? mozno som len blba a je to uplne normalne, ale doteraz som o tom nikdy nepocula. ani kamosky nehovorili, ze by mali taku skusenost. tak mi prosim vas napiste co si o tom myslite. dakujem vam.

ivanka_83

oxy jake ohovaranie?a co sexualne obtazovanie a zneuzitie dovery:za ohovaranie je podmienka, ale za toto ten gynelogog moze byt vyradeny z lekarskej komory.nech si pekne kazdy gynekouchyl rozmysli, co si dovoli!!a nech potom nesie nasledky!!

ivanka_83

co by nemohla.sup do nejakej internet cafe a pekne napis.a este nu to oznam, ze sa to co si dovolil, si to o nom napisala...to tak si dovolovat na mladu zabu.a povedz to rodicom.kolko mas rokov?normalne ho udaj.svinu uchylnu.a uvidis, kolko sa pprida obtazovanych zien.tak ja sa vyzleciem, mam doveru a cazne ma osahavat?fuj.ja by som mu teda ukazala!!!

jardop

januarka: nezávisle od toho, koľko dier denne vidí (ak si to myslela ako argument) to nič nemení na tom, že si tento typ špecializácie vybral. Samozrejme, že každý Ti povie, že chce zachrániť svet, život a podobné blablabla...
Isté však je, že chlap, ktorý si takto vyberie JE NARUŠENÝ. Normálne to určite nie je.

oxy

prestante tu vymyslat, ze nech zverejni jeho identitu! to nie je take jednoduche- islo by o verejne ohovaranie a je to trestne. bud nech si jeho meno necha pre seba, alebo to riesi staznostou na urad na dohlad nad ZS.

alika2

Pre šokovanú- určite by som to tak nenechala,napíš aspoň sem jeho meno a kde v ktorom meste sa to stalo,ak sa nechceš naťahovať s doktormi,- ale je za to stíhateľný, nepatrí to medzi vyšetrovacie metódy- a Ty sa nemáš za čo hanbiť!!! Rob s tým niečo, aspoň svojmu lekárovi gynekologovi to povedz a riaditeľovi zariadenia by som podala sťažnosť! a čo to tam za blba radí ,že nechaj to tak? nie je to práve ten gynekológ? alebo nejaký podobný úchyl...Ak sa na to aj nedáš, myslím sťažnosť atď, tak Ti prajem aby si už nikdy taký zážitok nemala, hoci...ak si takéto veci necháme len pre seba , bez zverejnenia,za chvílu sa ich /gynekológov/ môže takto chovať nespočetné množstvo, takže to zváž!prajem skoré spamätanie sa zo šoku..Alika