Angíína? ako sa vyliečit alternatívnou liečbou?

damian

ta lampa je tiez vyborna vec. Aplikacia tepla niekolkokrat znasobuje metabolicke procesy v postihnutom mieste, cim su toxiny lahsie vyplavovane prec.

martaxy

Roky som mala tazke zapalove anginy. Mnohe ATB mi ani nezaberali, len som po nich nazbierala ine zdrav. tazkosti. POtom sme kupili lampu na ohrievanie a nemozem si ju vynachvalit. Pomaha od prechladnutia cez bolest usi az po anginu. Cca 3 krat denne niekolko minut, vela tekutin, najma bylinkove caje, vitamin C - najlepsie uz pri priznakoch. Po prepuknuti liecbu naozaj urychli, mame to vyskusane.

damian

dnes mi poslala p Svetlana, ktora zaroven prosi o pomoc na nasej stranke, toto krasne svedectvo:

Ahoj!

Idem ti napísať povzbudivé svedectvo(škoda, že nie naše, ale dúfam, že aj to príde) o úspechu liečenia vitamínom C.
Ide o moju neter (bratova sestra), ktorá býva pravidelne dvakrát v mesiaci chorá a dvakrát mesačne brala ATB. Bude mať 5 rokov. Moje rady ohľadom inej liečby ako ATB doteraz neprijímali, keďže raz to skúsili a potom sa z toho dostávali ešte dlhšie aj s ATB. Ale to som ešte nevedela o účinkoch vitamínu C a mnoho ďalších vecí a jej imunita je veľmi oslabená.
Keď pred 5 dňami znova ochorela, po troch dňoch v škôlke, išli s ňou zase k pediatričke a zase to isté ATB, no už k tomu aj dodala: "Robte s ňou niečo. Skúšajte prírodnú liečbu."
Tak boli ochotní o tom so mnou rozprávať a ako prvé som im povedala, aby ATB nedávali, ale dávali vít. C každé 3 hodiny 1000mg- prispôsobené na ich podmienky, ale aj to malo účinok. Tiež brala koloidné striebro. Moč jednohlasne odmietli. Kašeľ sa malej Johanke utlmil a v noci spala kľudne. Po 5 dňoch je zdravá. No pokračujeme ďalej, začíname podávať zinok, selen, betaglucany... Uvítame tvoje ďalšie rady. Sú objednaní na vybratie mandli, keďže lekár predpokladá za nimi bakteriálne ložiska. Odporúčila som im skúsiť koloidné striebro, GSE.
S Ferom /manžel/ prejednávame, že si ju budem brať cez týždeň k nám, aby nemusela chodiť do škôlky- aspoň teraz v zime, a tiež k babke, u ktorej je jej životospráva fakt hrozná.
Ďakujeme za uverejnenie našej prosby o pomoc. Neozvali sa ti nejake protestné hlasy?
Kiež by sme sa my tak mohli liečiť ako Johanka.
Ako sa má Janka?

Svetlana

damian

Bambulecka, zohnala si vit C z lekarne? Ak ano, neboj sa ho podavat tak, ako som pisal. Napis potom, ako sa ma dcerka.

damian

to je pravda, ak a ATB uz zacal podavat. Pretoze ak sa nedoberu a infekcia sa neznici poriadne, moze prepuknut a moze byt horsia. Z toho, co si pisala, som pochopil, ze dcera nemala ziadnu davku. Ale aj ak mala len na zaciatok a potom odmietala, neboj sa. Nebezpecne je ATB po viacerych dnoch prerusit a nedokoncit, ako skoncit s nimi na zaciatku.

bambulecka

zdravim ,

Damian dakujem za rady budem sa ich drzat.Antibiotikum jej uz nebudem davat,len by som chcela vediet preco vlastne kazdy doktor hovori ,ze ATB sa vzdy musi dobrat cele.