POMOC MAME V SKOLE UCITELA MANIAKA!!

Príspevok v téme: POMOC MAME V SKOLE UCITELA MANIAKA!!
zufalatrieda

By ste neverili akeho sialenca mame v skole.
Uci nas nauku o spolocnosti.
Cital znamky co komu vychadza,spoluziacka mala dve znamky 1,3 celkovu jej chcel uzavriet 3.Ona povedala ze nechce 3ku ze pojde odpovedat na dvojku.on ze fajn
na dalsiu hodinu ju vyvolal.odpovedala suvisle dobre,nevedela opovedat na jednu otazku a ten MAGOR VYGUMOVANY MOZOG jej dal na pol roka 4-KU!!!
zo znamkok 1,3 sa zazrakom vycarili znamky 1,3,4,4,z jednej odpovede 2 znamky?nie je to zvlastne ked opovedala len z jedneho uciva??
my uz sme vazne zufali a nedotyka sa to len mojej spoluziacky ale celej triedy.najhorsie je ze sme v maturitnom rocniku takze tato znamka je pre nu dost dolezita kedze chce z tohto predmetu maturovat.
Ja uz vazne neviem,citim z neho od prvej hodiny s nim ze nas normalne nenavidi,a vobec to neprehanam.
Ako na jednej strane je mudry chapem ze ma vela znalosti,ale na druhej jeho pristup k nam je OTRASNY.
Vobec s nami o znamkach nechce diskutovat,ignoracia je z jeho strany-vzdy.
uz sme z neho vazne na nervy....strasi nas v kuse maturitou,poznamky typu ked budes takto odpovedat na maturite.
co myslite ze mame spravit?!

booble

nemyslim si ze ucitelia drzia spolu vsetci :)

my sme mali triednu ktora drzala len a len s nami, zniesla by nam aj modre z neba... bola taka nasa mama od 8 rana do 14 hod :))

3nttt

no aj ja si mylsim ze najvacsia blbost ako riesit problemy je zavolat rodicov.narobi to ovela viac skody.a moj nazor je ze nepomoze sa ani stazovat triednej a riaditelovi a na lamparni a pod. ucitelia vzdy drzia spolu aj ked pred vami sa ksichtia ako SUPER KAMOŠŠI...

booble

asitakta:
je smiesne aby 18 rocna maturantka posielala do skoly maminku a otecka...
tie decka maju svoj vek aby taketo veci dokazali riesit same.

liana

tento ucitel mi pripomina profku zo strednej skoly, ktora mi za jednu odpoved po chorobe dala 4,4,5 a nasledne ma nechcela preskusat, lebo vraj znamok mam dost. mala som solovu 4 s tym, ze mam byt rada. nikto mi vtedy nepomohol.
no je to uz davno, odmaturovala som, porobila VS, mam uspesnu karieru a ONA velka a nebezpecna pani profesorka vo svojej zlobe v tom malom nenavistnom svete hnije dalej.
viem ze to spoluziacke dnes nepomoze, ale jedneho dna sa bude smiat ako posledna...

asitakta

mam jednu radu.
nech pekne otec (nie matka)(moze matka, ale otec musi byt vodca a musi on rozpravat)matka sa moze iba pekne usmievat.
sa poberie do skoly za tym ucitelom.
POZOR ziadne nasilie, pekne milo, ze dcera ma z toho traumu, ci by ju este nepreskusal. Ze aj my rodicia to znasame tazko, ze ten predmet ju zaujima, ze chce ist tam a tam studovat a ze ked sa tam nedostane, ze si to bude vycitat.
ak by to nepomohlo a hlavne uz je asi aj po klasifikacnej, POZOR do 3 dni od vydania doporucujem rodicom zajst za riaditelom a poziadat ho o komisionalne. Dovod: dcera by si chcela zlepsit znamku a dokladnejsie sa pripravit na VS.
A ak by to neschvalil, tak potom na inspekciu... ze dcera nebola (ak ma menej ako 18)preskusana...iba z z toho a z toho..co neobsiahlo cele ucivo pol roka, ze neodpovedala ani pisomne a pod. ale to uz je na iny topic..teraz nemam uz cas

tinka228

aj my sme mali niečo podobné v škole. tiež sme sa triasli, že ako to bude na maturitách. a poviem vám len jedno tí profáci, čo boli počas 4 rokov v pohode a mysleli sme si, že nám na maturách pomôžu, tak tí nás potápali až sme nechápali. a naopak - mali sme jednu profesorku (bola to asi obdoba vášho učiteľa, čo čítam) tak nás doslova príjemne šokovala ako sa snažila pomôcť. osobne si myslím, že ako študenti s tým nič neurobíte. musíte len dúfať, že nebude až taký magor na maturitách.

jesenka

Kamaratka nech ide na komisionalne preskusanie. Mojej spoluziacke na strednej tiez hrozila stvorka a ostatne mala mat same jednotky, tak isla na komisionalne a fajne ju prevetrali, ale dostala dvojku.

nellka

Nemyslela som komisiu na maturitách, ale komisionálne preskúšanie. Aj riaditeľ je jeho kolega, dôkazy sa v tomto prípade dajú ťažko vôbec nejaké nájsť, ja iné východisko, ako dokázať, že mám na viac, nevidím.

dd

uff..som to zle napisala..ak mate v triede spoluziaka, ktoreho maju radi..pardon..prip.ako napisala smajlik, cela trieda za riaditelom..