POMOC MAME V SKOLE UCITELA MANIAKA!!

Príspevok v téme: POMOC MAME V SKOLE UCITELA MANIAKA!!
zufalatrieda

By ste neverili akeho sialenca mame v skole.
Uci nas nauku o spolocnosti.
Cital znamky co komu vychadza,spoluziacka mala dve znamky 1,3 celkovu jej chcel uzavriet 3.Ona povedala ze nechce 3ku ze pojde odpovedat na dvojku.on ze fajn
na dalsiu hodinu ju vyvolal.odpovedala suvisle dobre,nevedela opovedat na jednu otazku a ten MAGOR VYGUMOVANY MOZOG jej dal na pol roka 4-KU!!!
zo znamkok 1,3 sa zazrakom vycarili znamky 1,3,4,4,z jednej odpovede 2 znamky?nie je to zvlastne ked opovedala len z jedneho uciva??
my uz sme vazne zufali a nedotyka sa to len mojej spoluziacky ale celej triedy.najhorsie je ze sme v maturitnom rocniku takze tato znamka je pre nu dost dolezita kedze chce z tohto predmetu maturovat.
Ja uz vazne neviem,citim z neho od prvej hodiny s nim ze nas normalne nenavidi,a vobec to neprehanam.
Ako na jednej strane je mudry chapem ze ma vela znalosti,ale na druhej jeho pristup k nam je OTRASNY.
Vobec s nami o znamkach nechce diskutovat,ignoracia je z jeho strany-vzdy.
uz sme z neho vazne na nervy....strasi nas v kuse maturitou,poznamky typu ked budes takto odpovedat na maturite.
co myslite ze mame spravit?!

dd

ak nemate v triede nejakeho spoluziaka, ktoreho ma rad triedny, zastupca riaditela, alebo riaditel, dohodnite sa v triede, zozbierajte nejake "dokazy" a sup to riesit..ak takuto moznost nemate, priklanam sa k nellke - moznost komisionalok...

[zruseny8]

mali by ste to nejako riesit. ked nie za triednym, tak najlepsie je ist za riaditelom, trebars aj cela trieda, nech vie ze sa len tak nedate. taka stvorka na vysvedceni jej moze riadne uskodit, pretoze polrocne vysvedcenie zo stvrtaku sa pise na prihlasky a to si ani nechcem predstavit aky bude na mature. u nas tiez takmer polovica maturovala z nosky, ale my sme mali pohode vyucujuceho. je sice pravda, ze na maturite bude komisia a kazdy clen moze rovnako ovplyvnit znamku, cize napr. ak tento vas navrhne zase 4, a ostatni dvaja po 1, tak bud vyhra 1, alebo sa urobi kompromis a bude dvojocka. ale urcite by ste to nemali nechat len tak. aspon spomenut to, vsak nic tym nemozete pokazit..

nellka

ak kamarátka vie, že vie viac, nech sa dá komisionálne preskúšať, tam totiž nebude len ten učiteľ, ale celá komisia učiteľov, tam má sancu dokázať, čo vie a či je to fakt na štvorku.

anjelik9

tak ale keď to vidia aj iní tak asi aj ich to štve..musíte takého poslať čo ho majú všetci radi =) a nas napríklad na strdnej učila neminu učiteľka čo z nej na hodinách tiahol chlast a všetci o tom vedeli a nás učila bo nás nemal kto učiť =/ a potom sa všetci divili že prečo sme taký blbý =)))

dredka

no to nie chapem aj ja som bola rebel a ked nieco bolo zle na ucitela ja som bola aj tak ta zla ,,,nak za nim idu ti "normalni"

zufalatrieda

ist za nasim triedny nicv zlom je zlaty ale nic nevybavi...povie nam to su kompetencie jeho,on sa do toho nemoze miesat...
a myslis si ze riaditel podpori ziaka co ma v skole povest rebela?urcite si podrzi ucitela tak to v nasej skole byva,na toho ucitela bolo vela staznosti a stale u nas uci...

anjelik9

povedzte to triednej nech mu dohovorí my sme to tak robili =) vždy sme sa triednej sťažovali a potom ona s nimi hodila reč a vždy nam dala vedieť že ako pochodila =) ale my sme tam až také extrémy nemali =) ale však skúste najprv u nej a keď nepomôže tak skúste tú riaditeľku