prirodzene zvacsenie pier

fatina

nieje pravda mylinka pery nie su ako usi !!!!
ja som si kupila instant volume hc (kupovane v zahranici)aj ked je pravda ze by ich ani netrebalo zvacsovat lebo mam plne pery ako cernoch,ale som to kupila len pre zvedavost v lekarni mi tvrdil ze to naozaj funguje hlavne na spodnej pere tak som to kupila ako som to naniesla na pery po chvili som zacala citit ako take stipkanie v oboch perach noooo a verte mi ci nie "huba mi narastla este viac" niekto sa ma pytal ci som si dala operovat niekto mi vravel ze mam usta ako angelina ;P

jeseee

ano..mamke to pomohlo...a to vobec to enrobila nejak pravidelne a starostlivo..co si myslim, ze keby _katka_:robila, tak by to bolo lepsie...ale ona hornu peru mala taku ako spodnu..zaidne srdieckoa uplne uzucku...a po tomto pouzivani sa jej aj urobilo ale aj sa celkovo zvacsili pery..ale zase, neviem ti azrucit ze kazdemu to pomoze

millynka

ako preboha chcete zvacsit pery takymito vecami???
pery su proste take ake su, ziadny balzam ani nic co si na to natriete vam ich nezvacsi :D

to ako keby si si chcela zvacsit ucho :D alebo nevem co :D

inak ako zakrokom to nedosiahnes, ale neblbni, aj uzke pery maju svoje caro... aj ja mam uplne uzke a strasne sa mi to paci...

pery

je aj v Oriflame taký balzam na pery, ale mne sa nezdá, ze by velmi pomahal. Ale nepouzívala som to pravidelne, mozno to treba dlhsie pouzívat. Ktovie ci sú to neni vyhodené peniaze.

_katka_

jeseee, naozaj to tvojej mame pomohlo? Mala velmi uzke pery? Ako dlho to pouzivala? Neni su to len vyhodene peniaze podobne ako Rosy Lips?

jeseee

poznem nieco, co zabera..mojej mamke to zabralo..aj ked to mohla pouzivat pravidelnejsie...ale jej to dost viditelne pomohlo...vola sa to lipoceutical Day aj Night...vyzera to ako dve spiraly na oci ...je to z lekarne...stoji asi 1000sk...nepamatam presne