Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Preco netuzim po detoch?

pomoooc

Kocky moje, dakujem velmi pekne za rady...Kazda jedna co ste mi odpisali ste trafili klinec po hlavicke...akoby ste mi z duse pisali...Nebojte, dam vam vediet ako to vsetko dopadne!!! cmukes a mate to u mna ;))

aktak

bože ste ma dojali...tie vase príbehy...lebo som na tom podobne ako tu písali viaceré:D mam 27 rokov a tiež po dlhej dobe sme sa rozhodli to risknuť a ak sa podarí, tak sa podarí a som teraz v 17tt a som ta najstastnejsia zena na svete, a už sa nevieme s manželom na nase babatko dočkať....ono to časom príde myslím na každu jednu z nas...

fiiifa

Rozeta, napisala si to krasne. Až mi slzy vyšli. A okrem toho cítila a zažila som to čo ty. Teda okrem toho tehotenstva, ja som sa tešila hneď od začiatku. Ale s tými cudzími deťmi je to u mňa rovnako.

jetofajn

Ah my mame vsetko a dieta este nechceme, vieme, ze raz to na nas pride, ale momentalne nie. Deti mam rada, ale vlastne este nepotrebujem. Nie si divna, na kazdeho to pride v inom obdobi a veku...Zatial neries. Keby si mala 38 rokov, uz by si sa rozhodovat musela, takto mas stale cas.

rozeta

Ja som presne rozmyslala ako ty,ked ta citam ako by si to hovorila za mna pred 5timi rokmi. Netužila som po detoch a mali sme všetko ale akosi sa stalo a ja som otehotnela. Velmi som plakala,a rozmyslala o potrate,manzel ma trocha akosi presvedcil ale do 6teho mesiaca som to dieťa v sebe neznasala. Teraz sa to hanbim tu vobec napísať... Porodila som krasnu dcerku ktoru som okamzite milovala, dnes ma 5 rokov milujeme sa neskutocne,neviem ako som mohla niekedy bez nej zit. Nebol jeden den aby sme neboli spolu alebo zeby spala niekde u babky spime spolu na manzelskej v objati a jedna bez druhej ani na krok. Predtym som neznasala všetky male deti a musim povedať ze stale nemam rada cudzie deti ani sestrine ani kamaratkine, len ju.

luna

Ja som mala nedavno 28 a nemam ziadny vztah k cudzim detom, ani k detom v rodine, proste mi to nic nehovori, take to "tutuli-mutuli" sa mi bridi. S priatelom, teraz uz manzelom sme 8 rokov spolu, tak sme si povedali ze raz za cas to "riskneme" pri milovani a uvidime. Otehotnela som na prvy sup :-) Teraz mam velikanske brusko, som v 28tt. a velmi sa tesime na babatko, lebo sa zrodilo z nasich tiel a rastie pod mojim srdcom. Moja mama tiez hovorila ze nemala vztah k detom, az kym sa jej nenarodili vlastne :-) Podla mna je lepsie mat dieta tesne pred tridsiatkou ako po :-) Aj ked som kedysi planovala az po 30.

zuvacka

marta,,
u mna to spravilo presny opak...babo je zlate tak na 20-30 minut,ale pokial nevidis na vlatnej kozi,co je to neustale behat len okolo neho ,sgtavatkazde 2-3 hodiny, prebalovanie,kupanie,skratka starost,ktora da urcite zabrat a neda sa v ziadnom pripade nazvatnejakou MATERSKOU DOVOLENKOU.........tak to vsetko len viac oddialilo moje chcenie mat deti....a to mam tiez 27r....predtym na mna prisli obcas take tie materske pudy a chcenia, kedy som bola na makko z nejakehi pekneho maleho oblecenia v obchodoch,alebo nejakej reklamy na babatka....ale mat dieta je uplne o inom.

fiiifa

Môžeš byť kľudná. S deťmi je to takto:
Keď ich nemáš, nevieš si predstaviť život s nimi.
Keď ich máš, nevieš si predstaviť život bez nich.
Či túžiš, alebo nie, keď budú, budeš ich milovať. Potom sa budeš pýtať: Prečo som ich nemala už dávno?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.