PROBLÉM S PREDKOžKOU

dady83

poradim ti z vlastnej skusenosti, nos ju stale stiahnutu, tiez som mal s tym problem ale teraz v poho. dlhodobo si ju stahuj a nechaj aj pri erekcii, ona sa roztiahne a potom nebudes mat problem

velo

prosim o radu..stala sa mi velmi neprijemna vec,pretrhla sa mi uzdicka medzi zaludom a predkozkou..nejak obzvlast to neboli ale neviem ci sa znovu zrastie alebo existuje nejaka urologicka pohotovost..

pololopo

jozo myslim si ze to je jediny sposob...presne takuto situaciu som mal aj ja...ale nastastie ten problem uz nemam:Dvytrpel som si ale myslim ze to stoji za to:Ddo slova:D

tt_svk

tak nos predkožku stiahnutú stále...možno sa ti viac natiahne, rozšíri a nebudeš mať viac taký problém...a nebude obriezka jediná možnosť, aby si mohol mať sex

majjkl

Nazdar, ja som mal takyto problem ked som bol maly, mozno 10r. Doktorka mi povedala, ze si mam proste pri curani a tak, pri sprchovani davat dolu predkozku, no proste cvicit akoby a ono sa to zlepsi az to budes mat uplne v pohode. Vola sa to myslim fimoza, ak si dobre pamatam. Upravilo sa to celkom rychlo