Ako si mam prestat honit?

AdamKrt

trineo - a to si vycital z prirucky Mladych svistvov, alebo odkial ?

Masturbuju aj zvierata. Taky pes, kludne pretrtka niekomu nohu, alebo deku a pritom na svojho pana neda dopustit.

Tak isto masturbacia muza, ci zeny - neovplyvnuje cloveka v zmysle, ze nerobi ho inym, nez je.

Masturbacia pomaha odburavat sexualne napatie, je zdraviu prospesna. Dochadza k prekrvovaniu organov a ich pozitivnemu vplyvu na zdravie, jedna ich precvicovanim, inak aj vyplavovanim urcitych latok, navodzujucich euforickejsie stavy, odburavajuce stres. Clovek, ktory pozna svoje telo, vie sa lepsie orientovat aj na partnerke/partnerovi. Medzi parmi je casto bezne, ze pri nemoznosti jedneho z partnerov sexualneho styku - uraz, choroba atd., moze kludne povzbudzovat toho druheho. Predsa je to lepsie, ako keby si hladal na to niekoho ineho.

Taketo varovania boli pred radiom, TV, internetom a mnohymi dalsimi vecami, cinnostami atd. Proste su to len predsudky.

Ked je jeden z partnerov viac sexualne aktivny, co ma robit, aby nebol nespokojny ? Nutit partnera, partnerku do styku, aj ked druha strana nechce ?

trineo

keď si taký "honič" nájde ženu, nebude to veľmi iné, pretože nakoniec môže stiahnuť do svojho zlozvyku aj ju. V prvom rade by na takú ženu hľadel prioritne ako na prostriedok k vlastnému sexuálnemu uspokojeniu, jej povaha a vlastnosti by boli druhoradé, hlavne že má pekné telo a je prístupná sexu. Plytký vzťah, žiadna skutočná láska, len vlastné sebectvo a hľadanie vlastných výhod. Dlho by to aj tak nevydržalo. Pri žene by musel rešpektovať aj jej potreby a musel by prijať, že mu nemôže byť vždy k dispozícii. Ak by ho po čase omrzela, vymenil by ju za inú, prípadne si vystačí aj sám. Načo by ju potreboval, keď sa dokáže uspokojiť sám a vtedy kedy chce? Masturbácia mení pohľad na vzťah medzi mužom a ženou, vidí ho len v sexuálnej rovine, človek nemá záujem o lásku, ktorá vyžaduje od neho aj nejakú obetu a sebazaprenie, nevie sa prispôsobiť, potlačiť svoje dobro pre dobro druhého. Masturbácia nikdy nepomáha budovať vzťah s iným pohlavím, ale naopak, uzatvára človeka do jeho vlastného egoizmu - vo väčšine prípadov praktici masturbácie nakoniec dospejú k záveru, že toho druhého vlastne ani nepotrebujú, vystačia si aj sami.

Preto kto by chcel niekedy mať pekný vzťah s dievčaťom, mal by pracovať na tom, aby sa masturbácie čím skôr zbavil, inak mu taký vzťah nakoniec na masturbácii stroskotá. Pre každú normálnu ženu je ponižujúce, keď zistí, že jej manžel holduje tomuto zlozvyku a pravidelne uprednostňuje svoju ruku pred ňou.

bingham

trineo...to co tu pises take chujoviny...aky duch...ake telo...za to ze ty si zazil traumu pri bukkake sou...nemusis vymyslat...

a vy honici...ak vam to robi dobre...tak ho mastite...aj 5krat za den (to robi tusim milos)....a ked si najdete zenu...bude to ine...

penisko...to si v akej prirucke cital ze honit ho mozes len raz za tyzden....

trineo

čo by ste poradili Milošovi a všetkým, ktorí sú na masturbácii závislí a nevedia čo robiť? Oni si určite nemyslia, že masturbácia je zdravá a dobrá. Človek je telo a duch a je smutné, keď duch je otrokom tela. Kto začína s masturbáciou, zahráva sa s ohňom a nemôže sa čudovať, že založí požiar, ktorý bude ťažko hasiť.

Miloš, máš len 13 a aj keď máš problémy, skús vydržať bez masturbácie tak dlho, ako sa len dá, nehľaď na "abstinenčné" príznaky, keďže si na tom závislý, bude nejakú dobu trvať, kým pominú. Je to ťažké, ale predsa len ľahšie, ako keď budeš starší a závislosť by bola ešte väčšia.

M74

Zuzika16: Asi je to pre neho jednoduchšie si to robiť sám, ako sa venovať žene. Možno u vás zavládol stereotyp.

Milos9304

Ja mám 13 a už od 12. roku som na tom závislý. Minimálne 3x denne ale večinou aj 5x. Veľmi rád by som prestal raz som skúsil vydržal som s obrovskými problémami asi týždeň a potom ma strašne bolel, mal som obrovské erekcie a tak som začal zase :( nemyslím že sa toho zbavím :( :(

Tokerius

Pozri, to je individualne, ale ak mas vycitky, je to dane hormonmy, takze vynechaj na nejaky cas, treba sa nejak zabavit, nieco rob, co ta bavi, musis na to prist sam, hlavne z toho nemaj az take depky pre boha, je to normalne, pokial to nerobis na ulici, alebo v skole pod lavicou.

0vecka

2 maser tebe to vyhovuje raz za dva dni takze je to zdrave raz za dva dni? to je blbost kazdy ma ine potreby... kym mu to nezasahuje napr do prace ze to casovo nestiha tak je to uplne OK