Ako si mam prestat honit?

trineo

Masturbácia je zdravá? Čiže chalan, ktorý nemasturbuje, je chorý alebo zákonite ochorie? Určite nie, telo má v sebe zabudovaný proces, ktorým sa nadbytočného semena zbaví - polúciou. Aj keď sa o tom nehovorí, masturbácia má negatívny vplyv na psychiku človeka - a to pocítil aj otaznicek. Clovek podvedome pociťuje výčitky svedomia a uvedomuje si, že robí nesprávnu vec, masturbácia môže dokonca viesť k prehlbovaniu depresie. Môžeme si ju navonok odôvodniť, že je zdravá, ale pravda je taká, že škodí a veľmi. Je zdravý stav človeka, ktorý sa nedokáže ovládať a má stále nutkanie masturbovať? Je slobodným človekom, keď to musí robiť pravidelne, keď nevydrží deň či týždeň bez toho? Stal sa už závislým, otrokom. Fráza, že masturbácia je zdravá, je len smiešna výhovorka. Dá sa bez nej žiť a naplno, lepšie a šťastnejšie, ako s ňou.

blondula

radsej si ho vyhonim do "krvi" ako sukat s hocikym !!! :DDD necitala som to tu a nechapem preco chces prestat ????? !! :O

mrcha123

ja si ho honim asi každy druhí den a furt som v poho ale ked raz začneš tak už musiš furt to sa proste neda ale masturbacia je zdrava :!!! :_)

User_37597

zuzika 16
takze tu mas jasny dokaz ze tvoj frajer ta vymenil bud za inu alebo za ancu dlanovu...prekusni to a rozit sa snim..ked na teba sere a este k tomu po sexualnej stranke co snim chces robit?lubit ho a tolerovat to ze ty budes sexualne neaktivna?

xyfdfsyf

Ja mam frajerku, spavame spolu pravidelne a aj tak honim ostosest :) Proste ked to na mna pride tak neriesim, kazdy den a chut na sex mam stale rovnaku. Ale zas neprehanaj to, raz, dvakrat za den staci, aj ked ja nemam problem rano si vyhobit, na obed tez a v noci este s frajerkou trtkat, len potom ked az prilis casto honim tak mam zas na par dni (1-3) mensiu chut a potom zase. To je jedno, aj ked si najdes zenu tak budes honit :)

Zuzika16

Ahojte, mam priatela a sme spolu uz 5 rokov a dost ma trapi ze sa so mnou nechce milovat a radsej si vyhoni ked ja nie som doma.A to si honi kazdy den ale na milovanie so mnou je stale unaveny alebo ma inu vyhovorku a tak sa milujem spolu asi 1 a niekedy az 2 za mesiac.Dost ma to trapi lebo ho lubim a chyba mi aj ten sex.Snazila som sa s nim o tom rozpravat ale on ze mna do jeho honenia nic a ze je to zdrave.Viem ze je to zdrave ale nie ze si bude honit kazdy den a na mna v tejto oblasti bude kaslat.A pri tom mi kazdy den vravi ako ma velmi miluje.Dost ma to trapi a neviem co mam robit poradte mi prosim.

Maser9

Jedna vec je že - prestať si honiť, napr, mám priatelku alebo sa cítim zle, Duhá - prestať lebo to prehánam, jednoznačne honenie je zdravé, pokial je tak raz za 2 dni, prestat s tým sa nedá pretože sú to hormony a tvorba testosteronu, treba semeno uvoľnovať, preto telo samo donúti na to čo potrebuje, ale netreba to prehánať ako zo všetkým...