Veľmi suchá pleť

Príspevok v téme: Veľmi suchá pleť
majkaM

moja tvár volá SOS !!! a neviem ako jej mám pomôcť...vždy v tomto ročnom období ju mám veľmi vysušenu...mám samé drahé a značkové krémy(lancom, vichi) ale ked si ich natriem pleť mi priam horí! mám suché flaky po tváry a ked prídem do nejakej vykurovanej miestnosti okamžite mi horia líca a som celá červená!!! kožná mi veľmi nepomohla...predpísala excipial ...ten ma síce neštípe po nanesení ale ochvílu mam po tvári zasa suché flaky!!! poradte mi prosíííím

dobramamka

ahoj odporucila by som ti vyskusat krem aphrodite alebo vesta ja som s tymito kremikmi velmi spokojna a tiez som mala extremne suchu plet a v zime tobolo nieco hrozne ale tieto kremy ma dali do poriadku kazdy den som si natrela s nimi tvar aj rano aj vecer a ked bolo treba tak vzdy som ich mala so sebou v kabelke :) a pouzivala som aloe vera gel a ruzovu vodu.. a takto sa mi plet zlepsila, produkty su od happyskinu je to vyborna prirodna kozmetika mozno su to o nieco drahsie produkty ale oplati sa a kedze ste hovorila ze mate drahe kremy od lancome a vichy tak tieto budu oproti tomu lacne produkty

ANGEL-DEMON

ja som pouzivala niveu soft.. teraz pouzivam uz asi 2 roky cien z lidla aj vrasky mi male zmyzli... takze tak... tie drahe kremy za 50€ mozte hodiť do koša, sú nanič... a to som atopik, musím sa kremovať celé telo denne a na mojej pokožke nie je ani náznak nejakého problému... + strava, pitný režim

bee_1

Chod na -odkaz odstránený-
teda PILULKA.SK Daj si ze beauty, najde ti take tabletky .....mozes ich na tom kuponyzdarma.sk kupit lacnejsie ale ak nechces tak normalne si toto najdi a je to take balenie 30 kapsul je to aj na vlasy aj na kozu aj na nechty, na vsetko, vraj to pomaha aj na suchuz plet lebo dodava vsetko pleti co potrebuje

alexcampska

tiez mam velmi suchu plet a ja pouzivam krem Aphrodite a Vesta moja plet je hydratovana nemam suche flaky ani sa mi plet nesupe odkedy som zacala pouzivat tieto kremy... chvilu to trvalo kym sa mi plet dala do poriadku po pouzivani kremov ale vyrazne sa mi zlepsila plet som nadmieru spokojna.. predtym som pouzivala aj ja luxusne kremy na suchu plet vyskusala som vselico mozne no nic nezabralo z niektorych som sa aj vyhadzala a alergiu mala potom som nahodne nasla stranku happyskin.sk prirodna kozmetika a nemala som v plane si odtial nic kupit no potom ma zaujali tieto kremy a nakoniec som ich aj kupila ale nelutujem lebo mi naozaj pomohli a vyrazne sa mi zlepsila plet ziadne supinky suche flaky

Nunumber1234098

Ahoj, viem je to veľmi dlho čo je tu pridatý tento príspevok ....... Ale veď nevadiii ...
Takže taktiež som mal problémy s pleťou išla som preto ku kožnej ktorá mi predpisala mastičku tá mi vôbec nepomohla ... Rozhodla som sa to riešiť na vlastnú "päsť"
Kamoška mi povedala čo užíva ona :BIODERMA SÉBIUM HYDRA je to úúplne TOP
Kúpila som si ju a používam ju už asi 4 mesiace ani stopa po suchých miestach som sňou nadmieru spokojna SKVELA KVALITA ZA SKVELÚ CENU

Maria Iliana

Dobrý den, jsem Maria Iliana Mendez jsem byl trpí rakovinou štítné žlázy, která byla potvrzena jako stupeň čtyři, doktor mi řekl, že tam byl malý jsem mohl udělat, protože jsem byl nereaguje na léčbu, ale můj přítel přišel do mé záchraně objednáním tohoto konopí Olej z Dr. Roland, který řekl, byl pomáhá trochu boj o pacienty proti rakovině různých typů, takže jsme se rozhodli dát mu šanci, tak daleko jsem zlepšil dokonale velmi dobře a v současné době můžu chodit po domě úplně sám, to je Nejlepší zprávou musím se s vámi podělit. Pokud opravdu chcete být vyléčen z rakoviny poté kontaktujte Dr. Roland co nejdříve prostřednictvím e-mailu níže. Cítil jsem, že je to nutné, i nechat ostatní, kteří trpí tímto onemocněním akutní, že jakmile máte dobrou Cannibas olej, je to opravdu může dát jeden zvukový druhou šanci na život. pokud se stalo, že se v případě potřeby této Cannibas oleje můžete obrátit na nadaci, která mi dodaného Cannibas olej.
E-mail: rolandsmithmedicalgroup@yahoo.com
webové stránky: www.rolandsmithmedical.wix.com

elbana

Ja som skusila znacku Eucerin a stoji to zato. Som alergicka a na jar mam plet hroznu, lebo vsade lieta pel a drazdi mi ju. Mam na to krem z cervenym vrchnakom- neviem ako sa vola. A v zime mam zase suchu a robia sa mi lisaje. Aj s tymi je teraz klud, lebo na noc mam mastny krem 12% omega a rano Lipbalance- ma lahsiu konzistenciu a je vhodny pod make up. Plet mam teraz peknu, napnutu a hlavne nie vysusenu. Je to sice drahsia kozmetika, ale stoji za to. Ani Nivea, ani Garnier ani Dove mi tak nepomohli. Chvilu bol sice klud, ale casom sa to vratila. A ani ten Triple Active z Lorealu nie je zly.

jajkafr

soffa
aké lieky pomôžu pri alergii na chlad??? myslíš antihistaminiká? tak tie potláčajú príznaky alergie ale nič viac ja ich užívam viac ako 7 rokov a aj napriek tomu, že ich užívam pravidelne mala som párkrát anafylaktický šok a prejavy alergie na koži na chlad a latex mám tiež jedine žeby si myslela nejaké iné lieky...

soffa

tu musis pomoct pleti aj z vnutra,to je upravit pitny rezim na 2,5litra denne,hlavne bylinkoveho caju.a nemas nahodou alergiu na chlad?kamoska ma podobne priznaky,a trpi tym......mozno je chyba v tom,a tu pomozu lieky..

miss

MajkaM
skus si excipial natierat hned po umyti tvare.
plet vysus len potlapkanim uterakom a natri si to excipialom.koza ti najviac vsakuje kremy ked je vlhka.
mne to pomohlo.