afty,afty,afty...proste stále

sajfina

ani ja netuším,ale to s oslabenou imunitou ma zaujalo,lebo roky mám zníženú imunitu...tak to asi s tým veĽa nezmôžem

marushkaa

ja ked mam afty, hned si dam piridoxin a tiamin. 1-3dni 2xdenne a pomoze.. netusim z coho ineho to moze byt ako nedostatku b vitaminov :o(

auu

Ahoj, mne sa afty robia tiez uz hadam 10 rokov ale nastastie nie tak casto a nie tak vela naraz. Imudon bol na to perfektny, len nechapem preco sa prestal vyrabat. Ale odpozorovala som na sebe ze sa mi afta spravi pri oslabenej imunite. Ale niekedy aj len tak. Kupodivu mi zabralo aj cmulat septisan, je to na hrdlo, ale ked zabera tak co. Akurat ze ked tu aftu clovek nezachyti vcas, tak treba pockat kym to prehrmi.
Drzim palce, a dufam, ze sa k nam dostane nieco co tie afty zrusi raz a navzdy ;-))

Ivka 1

Sajfina odporucam doplnit vitaminy skupiny B a na liecbu aft a aj znizenie
bolestivosti kym sa zahoja pomaha zubny
gel aloe. Je velmi dobry na vsetky zapaly v ustnej dutine a aj na zacinajucu paradentozu. Viac info na maily.

sajfina

mne práve že robili krvné testy a nič mi nechýba,teda okrem železa,ale to vraj na to nevplýva....ale ďakujem za odpovede,skúsim ísť k alergologičke pre imudon....keby aspoň tak neboleli,človek sa ani poriadne nenaje

slovacik

Aj ja som mal ten problem. Ale ak sa mi uz zacali robit zacal som brat vytamín B RYboflavín 3x2 tabletky a za 3 dni som ich necítil. Skúšal som cmuľať tablety IMUDON podľa návodu tie mi tiež pomohli a už som ich dávno nemal keď mi alergolog. napísala LUIVAC a BRONCHOVAXOM teraz ich mávam raz za 2-3 meisace ale ryboflavínom ich zaženiem.