Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

kedy je ovulacia?

jajkafr

tri bodky môžeš mať citlivé prsia, bolesti v podbrušku napr. ja mám pri ovulácii neskutočné bolesti vaječníkov podľa toho viem, ktorý vaječník ovuluje... doteraz som mala anovulačný cyklus čiže som nemala ovuláciu a teraz pár mesiacov dozadu sa to nejak upravilo bola som u lekárky s bolesťami v podbrušku a ona mi povedala, že na ľavom vaječníku mám folikul (vajíčko) takže brucho ma bolelo kvôli ovulácii :)

usiko

gretka, laicky povedane: ak mas od menzesu do menzesu 28 dni, tak ovulaciu mas priblizne 14 den po zaciatku menzesu....olus minus 1-2 dni....

jajkafr

ahoj gretka
ovulácia môže byť u každej ženy v inom čase... v knihách sa píše že približne v strede menštruačného cyklu prax je však iná... niektoré ženy majú ovuláciu počas menštruácie, iné na začiatku alebo na konci cyklu

Anusik

Ovulácia je vypustenie vajíčka z vaječníka. Deje sa tak väčšinou okolo 14 dňa z 28-denného menštruačného cyklu. Keď je vajíčko vypustené, je schopné oplodnenia 12 až 48 hodín pred svojim zánikom. Toto je najlepšia doba na oplodnenie.

elizabet1511

Dobry den, uzivam hormonalnu antikoncepciu a kvoli hnacke mi prisla menstruacia skor ako mala. V 1. den menzesu som prestala uzivat tabletky,aby som mala 7-dnovu pauzu.Hned po menzese som mala pohlavny styk(8.den), je riziko,ze by som mohla otehotniet?

sage

mila gretka, ovulacia je rovnako pred menstruaciou ako po menstruacii. je to priblizne v 14. den cyklu, ak mas pravidelny 28-dnovy cyklus. ak si chces byt ista, treba to odsledovat u seba.
mimochodom, neuci sa to na zakladnej skole v 7. rocniku? alebo si este len siestacka? :-)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.