Čkanie - pomôžte....

Príspevok v téme: Čkanie - pomôžte....
Aria

Dobrí ľudia pomôžte mi.... Včera som celý deň čkala s takými občas aj hodinovými prestávkami a potom zas hodinu vkuse. A dnes je to tu zas. Takéto dni sa mi staávaju pravidelne a neviem čím to môže byť. Nič mi nepomáha, ani voda, ani cukor... Neviete niekto čím to môže byť spôsobené?? Poraďte ak s tým máte skúsenosť... Ono je to hrozne nepríjemné a po pár hodinách mi už začne byť zle od žalúdka a všetko ma bolí...

ta3

mas nejaky psychicky problem?
velmi dobre sa pamatam, moja mama mala tiez tento problem, nielenze to bolo zle pre nu, ale ani my ostatni sme to uz nemohli pocuvat, tak nakoniec sme volali sanitku, ale u nej to bolo vylozene psychickeho povodu
rady, ktore sa tu pisu, mozu pomoct pri obycajnom, ale nie pri takomto ckani, ja by som Ti radila, aby si zasla s tym za lekarom

evico

Na čkanie, pomáha čaj z koprovych semienok(viď myslím lekáreň Trebanová) Na internete hľadaj " slezina, pankreas..." - môže byť príčina. Dufam, ti trochu pomožem. Prajem pekný víkend.

čika

moze to byt nejaky zdravotny problem ale skus si dat za lyzicku octu, je to sice rana pre organizmus ale na 100% zaberie

janík

akupunktúra: čkanie môže mať viac príčin.1,najčastejšia-špatne pracuje žalúdok,miesto spúštania energie dolu,vyráža ju hore a v hrdle vytvára ten zvuk 2,slabá slezina a žalúdok
3,slabé oblíčky

Aria

tish vďaka, ale aj to som skúšala. Však sa zo mňa v robote včera pekne nasmiali lebo už som od toho zadržiavania dychu bola celá červená. Netuším čo to môže byť...

tish

aria, mne ked sa cka tak zadrzim dych na par minut a tlacim branicu dole, ako ked dychas do bruska. skus, mozno ti to pomoze, mne sa sice necka casto ale to mi celkom pomaha.