Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako vydrzat bez priatela

Príspevok v téme: Ako vydrzat bez priatela
vrtichvostik

viem, ze je to asi divne, no mam uz dlhe roky priatela, planujeme svadbu, uz davno nemame 15 a teraz sme prvykrat tyzden bez seba, co je v nasom pripade strasne vela, zijeme spolu, cize sa vidime kazdy den. teraz musel pracovne odist a normalne sme az obaja plakali ked sme sa lucili. moc sa lubime a je mi smutno, co mam robit aby mi to rychlejsie ubehlo a nemyslela som tolko na neho? ked mna bez neho ani nic nebavi. viem ze sa niektori mozno smejete, ale my mame naozaj krasny vztah a ked zrazu takyto clovek chvilku neni s vami, pride vam to ako vecnost a mne je z toho moc smutno.

Šmatlosko

Môj priateľ dnes odišiel na tri týždne do Talianska a vôbec nebudeme v kontakte už teraz mi chýba prosím poraďte mi čo mám robiť aby mi to čo najskôr ubehlo

vrtichvostik

ja viem ze som na tom este uplne v pohodicke oproti mnohym inym parom. to ja som dostala len vcera z toho taku depku, ked som sama doma, chodim o barlach kvoli tej nohe zlomenej a aj to dost tazko a nakoniec, volat si nemozeme, lebo tam nemaju signal a len dnes mi na chvilku zavolal od kolegu, ale to som ho tiez tak vselijako pocula, ze skor nepocula. ale vydrzim to, ved co mi ine zostava. ked si naozaj predstavim ako mnohi ini musia zit bez seba a na dialku a omnoho dlhsie ako tyzden, tak to som na tom uplne v pohodicke. ale ste zlati, ze ste aj na takuto hovadinu odpisovali, tolko prispevkov som teda necakala :)

leerka

tak neviem, co by si robila v mojej situacii, resp v nasej, priatel sa teraz dozvedel, ze sef ho posiela do zahranicia rozbiehat novu firmu, cize tam musi robit uplne vsetko a vraj to bude rok, mozno menej, mozno viacej, nikto z nas t neive....a najhorsie je, ze mi spolu este an nebyvame....a mozno sa uvidime raz za dva tyzdne,,,,,ale to nie je iste....sme spolu styri roky, a teraz sme spolu skoro denne, takzeneviem ako zvladnem tuto situaciu a bojim sa, ze toto odlucenie nasmu vztahu nepomoze....

babuliatko

ja som rada ked vidim priatela jeden vikend v mesiaci to je len zvyk :d nevravim, ze mi nechyba ale zatial to tak musi byt..vzdy mi je smutno ked idem ja domov alebo on...tak bud rada, ze je to len na par dni

jajka001_

presne viem ako sa citis, ja s mojim priatelom sme boli stale spolu, kazdy den, a ked isiel prec len na dva dni bolo to utrpenie, a najhorsi bol prvy mesiac co bol na vojne, to som ho nesmela ani navstivit. ta prazdnota, ktoru som nevedela nicim naplnit. len ked sme spolu telefonovali tak to ako tak slo. asi ti neporadim, jedine byť v spolocnosti inych ludi a co najviac casu prespat :))

fdsaaaaaaaaaa

no moja neviem co by si robila keby isiel prec minimalne na pol roka.....u nas je tyzden uplne v "pohode" nemozem si vyberat pri jeho povolani

preco

posielaj mu basnicky ak mas volne sms napriklad, zamestnaj si svoju mysel nieco si cítaj nech ti prejde den dokým ti zavola, pozeraj oblubené programy.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.