Bolesť sánky

Príspevok v téme: Bolesť sánky
xx-dnb-xx

Zdravím Vás. Už tretí deň ma boli sánka pri jedení.Nemôžem poriadne otvárať ústa bo to nej hrozne pichá. Bolí to hlavne v kĺbe alebo ako to nazvať, tesne pod uchom.Neviem čo s tým, či počkať ešte pár dní, či to prejde, alebo navštíviť lekára, či to nieje nejaký zápal..aby to nebolo potom ešte horšie :(

monciik

Ja mam problem tiez so sankou. S oboma stranami klbov.. Stale sa mi to vracia, niekedy boli, inokedy len puka a niekedy sa mi to zasekne a nedaju sa mi poriadne usta otvorit.. A potom to prejde.. Ono je to urcite bud z choroby alebo nas len ofukne, nachladne nam klb alebo tie vaziva.. neviem. Mne pomaha ked som si to natierala fastumom alebo klasicky veral, proste proti zapalom.. :)

lalalallalala

Dobry den tiez ten isty problem tiez neviem cim to je a nemozem ani viac otvory usta tiez to zacalo po chribke a neskor mi pukala sanka a teraz to je tak jak to je co to moze byt

z-b-p

dobry den, mam problem s bolestou sanky, zacalo to obycajnou chripkou, nie silnou, no teraz pocitujem bolest sanky pri jedeni. Taktiez nemozem otvorit poriadne usta a najviac to boli pre jedeni. Suvisi to s chripkou, s nejakym zapalom ucha (nemam ziadny vytok) alebo existuje nieco ako zapal sankoveho klbu? Chcela by som vediet ci to prejde, ci to prejde ci to suvisi len s chripkou, alebo navstivit lekara aby to nemalo potom horsie nasledky. Dakujem za odpoved!