sex na druhy pokus..už len dva dni

Príspevok v téme: sex na druhy pokus..už len dva dni
diskusiajao

chodim s partnerkou rok aj mesiac ale cely rok sme nemali sex...proste som sa bal...možno zlyhania možno ...neviem....ale v novembri sme to skusili ...a samozrejme mi nestal tak ako bymal..tak sme to vzdali..teraz sa bojim každej situacii ked sme spolu sami ..že bude chcieť sex a ja zas zlyham...v piatok mam spať u nej...prosim vas čo mam robiť..nejake tabletky ...chcem jej priniesť radosť...naozaj radosť...aj ked viem že to je možno cvik ale tento piatok proste nechcem zlyhať dakujem

yxo

neviem o ziadnych pripravkoch ktore su na taketo veci....od tej chvile som to uz potom nepotreboval..neboj sa len nevymyslaj so ziadnymi tabletkami a podobne veci...urcite ju nesklames ak ta lubi tak to pochopi a pomoze ti s tym...

diskusiajao

a napr. clavin strong nepomôže trošku? ja fakt sa bojim že zlyham..čo vôbec nechcem...viem že by to velmi chcela..a chcem aj ja aby to mala

yxo

ak ta to upokoji aj ja som zlyhal prvy krat ale bolo to v pohode mal som super partnerku a ona to chapala...potom to uz islo v pohode proste skus sa sustredit len na nu a nemysli na nic ine a uplne sa uvolni a bude to ok...v ten piatok ti drzim palce aby ti to vyslo...