Ziarli na mobil :)

Príspevok v téme: Ziarli na mobil :)
chrobaktt

Zeny, mate pristup k mobilom svojho muza, priatela? Mozete si citat smsky? ja mam strasne ziarlivu manzelku, ale mobil je predsaa moja sukromna vec. ja sa jej v telefone tiez nehrabem. Viem si predstavit co by robila, keby mi tam nasla smsku od kamaratky, alebo od nejakej inej zeny. By zas vyvadzala. Aky mate nazor? Nieco predsa musi byt vo vztahu len moje tajomstvo - sukromie :)

kruci fix

chlapi!

nežente sa. ste úbohí, aj s vašimi kamarátkami.

nežente sa! nemajte priateľky! majte štetky, kamarátky, dievčatá na sex, kamošky, susedky, polužiačky, kolegyne, a vypisujte si koľko chcete, dvojzmysly, či priame narážky, a mobil si nehávajte položený a odblokovaný na stole bez problémov,a bez strachu, že vám to NIEKTO-manžželka, prečíta.

ste hovadá sprosté. na čo??????????? na čo sa zaviažete niekým koho obalamutíte že ho lubite, ona vam uverí a vy si potom píšete prašačiny s kamarátkami??

no povedzte, nebolo by vám lepšie bez tej manželky, ktorá hysterčí, sleduje vam sms a potom sa hnevá? BOLO! tak? rozvedťe saa nežente sa vy prízemné tvory.

mimusik

no mne v pohode moj priatel da mobil a ja jemu, obcas si chcem omrknúť nejake foto a tak a zajdem mu aj do sms-iek, ved ked nema co tajit preco by neukazal.. napr. do emailov mu neleziem, kebyze ma chce podviest tak by sa to dalo aj inak:DDDD

cccxxx

a kazdy ma pravo na sukromie. tu nejde o to ze nema co skryvat. v skutocnosti kazdy nieco skryva a ked aj toto beriete niekomu, nedopadne to dobre nech robite cokolvek. takze pozor na taketo tahy.

cccxxx

zeny, uvedomte si ze do sukromnej posty alebo do mobilu nemate co lozit v ziadnom pripade. jedine ak tajne, ale vyzadovat to od partnera je velmi zle. koli takymto veciam vas moze bez problemov aj opustit. muz potrebuje mat sukromie.

mary-anne

presne tento problem mame my vo vztahu. teda problem,tak by som to nenazvala.. proste, mna zaujima jeho telefon, nie je to kontrola,ale zvedavost(ako tu uz bolo spomenute). no a on tiez vravi,ze to je jeho sukromie.ale tak ked nema co skryvat, preco mu to tak vadi?? toto neviem pochopit! mne vobec nevadi,ked si pozrie moj telefon.ale on to nerobi,ze ho to nezaujima.. ok pochopim maily a pod.,ze tam je urcita cast sukromia, no na co mat taketo "sukromie" pred milovanou osobou?toto neviem pochopit.. a niekedy si robi srandu,ze uz si ho mozem pozriet, vymazal spravy,na ktore by som mohla nejako reagovat (??)

lestinnopolis

Zeny su zvedave, ani za jednu by som nedal ruku do ohna ze sa mio nebude hrabat v mobile, ked ho zabudnem doma :-) Horsie je ked na to uci aj dceru. Ze potiahni tatovi mobil a pozri sa do smsiek kto mu pisal. . :-)

jucika

nuz, ked chces mat milenky, tak sa nemas zenit. ja pred priatelom nic netajim a kludne sa mi moze prehrabavat v mobile a jemu to tiez nevadi.