Ziarli na mobil :)

Príspevok v téme: Ziarli na mobil :)
chrobaktt

Zeny, mate pristup k mobilom svojho muza, priatela? Mozete si citat smsky? ja mam strasne ziarlivu manzelku, ale mobil je predsaa moja sukromna vec. ja sa jej v telefone tiez nehrabem. Viem si predstavit co by robila, keby mi tam nasla smsku od kamaratky, alebo od nejakej inej zeny. By zas vyvadzala. Aky mate nazor? Nieco predsa musi byt vo vztahu len moje tajomstvo - sukromie :)

oli

ženatý muž si predsa vymaže sms od milenky !!! a najlepšie hneď po prečítaní, aby na to nezabudol.
-
a mali by byť taký rozumný,a dohodnúť sa že písanie a volanie, len cez pracovnú dobu.Nie keď sú už doma!!!

leerka

u nas je to tak, ze si do mobilov nechodime, sice on vie, ze sm mu niekedy smsky pozerala a nehovoril mi na to nic,ale je pravda, ze ked chytil moj mobil, ked mi pipla neaka sms, tak ma islo roztrhnut, ked si ho chcel pozret....takze osobne mi to vadi.... nemame problem s tym, ze si mobily nechame pri sebe, velakrat mam jeho telefony vedla seba a uz ma nebavi, pozerat mu do nich.... a aj jeho pc pouzivam, ked nemam akurat svoj pri sebe, a tam ma tiez vselico , zapnute vsetky maily, facebook, takze keby osm chcela, vserko si mozem popozerat, ale je mi jasne, ze ak by niekoh mal, tak asi tazko by mi dovolil robit nieco s jeho pc a nenechaval by si pri mne mobil.....zase na druhej strane sa raz stalo, ze som mu v noci pozerala do mobilu a nasla som tam jednu spravu od jeho brata, a pisali si o neakych babach, v tom zmysle, ze jasne, ta by to chcela, daj ju, ta by ti dala, skus to....blabla....ja som ho vtedy v noci zobudila a chela vysvetlenie....jasne ze bol nasraty, ale vsetko mi vysvetlil a nic to samozrejme nebolo iba moja neuvetritelne bujna fantazia.....

yxo

a vsak v tom prispevku neni napisane ze mu pisu milenky a podobne tak neviem co to tu riesite....podla toho co pise mu sem tam napise kamaratka a jeho zena je podla mna dost velka hysterka a robi aj za malickosti velky randal...

bianca

cikitkaa: absolutne suhlasim!

dovera-nedovera, sukromie-nesukromie... vadi to len tym, ktori maju fakt za usami...

cikitkaaa

ja mam nazor taky ze to " moje sukromie, moja vec,ty mi nedoverujes " su len chabe vyhovorky... tiez som raz zazila ,moj byvaly priatel mi nikdy nechcel ukazat mobil aj ked som sa v nom nikdy nehrabala. vzdy ked odisiel do kupelne nahodou ho zabudol na stole vbratil sa behom minuty po svoj mobil ale ja som sa ho ani nedotkla.( skoncilo to tak zw sa so mnou rozisiel koli inej s ktorou si pisal a stretol sa snou)je VELKY ROZDIEL ked si zoberies pohladnicu, dopis , uradne dokumenty a ostatne blbosti ako smsky.. skryvat a potom vam to nasadi chrobaka do hlavy ,preco? a cim dalej tym viac vas to trapi a zoziera ze nieco pred vami skryva!pretoze kebyze si nevypisoval so vselujakymi, ci uz je to kamaratka alebo aj nieco viac bolo by vasim priatelom/priatelkam jedo ci sa im hrabete v smskach! a to vysvetlovanie je to najmenej. radsej ukazat, vysvetlit. akoby to mal/a najst sam/a a robit z toho cirkus! a nech ma nikto neprescviedca ze to nieje tak ako som uz napisala su to len vyhovorky!!!!!!!! a stojim si za svojim

andy

Ako by si sa cítila ty? Tak ja by som sa asi horšie cítila za to, čo môj partner robí za mojim chrbtom, ako to, že som bola taká drzá a liezla mu do mobilu. To je len môj názor, nechem ťa uraziť, ani nič také.

simonka109

andy - city sa nezmenili, moc ho lubim,stale rovnako, aj ked robi cokolvek, ..jedine co sa zmenilo je dovera :( tej je vo mne uz len maaalinko a preto mozno nas vztah raz skonci,...ale aj tak nedokazala by som mu to povedat, akoby som sa citila keby som mu povedala, hrabala som sa v tvojom mobile, aj ked si mi to zakázal,...nie je to lahke