Pobyty na liečbu bulímie

ShaulaThalit

Fakultná nem. V BA... ??? Neviem to porovnať s Pezinkom, ale čo sa týka lekárov, sú tam "asi" najlepší...

Bennissa

ja sa chcem tiez ist liecit tiez mam bulimiu uz asi 4-5 r.a ja uz to nezvladam...nemyslim na nic ine len na jedlo...uz nechcem...tolko krat som sa uz pokusala prestat ale nemozem...nikto mi nedokaze pomoct:,(((

gabina

Bulimička, súkromné zariadenie, ak si ho predstavuješ tak, že niekde existuje "náhradný dočasný domov" pre pacientov s PPP, kam môžu prísť, ostať niekokľo týždňov alebo mesiacov a liečiť sa, tak taký na Slovensku nie je. Sú len štátne zdravotnícke zariadenia, kde Ťa môžu hospitalizovať. Informácií tu na fóre nájdeš určite dosť, hlavne tie budú pre Teba dôležité, kde sa dievčatá vyznávajú z toho, ako sa tam mali a ako boli spokojné. Máš však ešte ďalšiu možnosť - navšetvovať psychoterapeuta pravidelne a dlhodobejšie na individuálnych terapiách, aj tu však existujú dve možnosti: súkromný lekár alebo štátny. Čo sa týka prístupu a ľudskosti, to je len na osobnej skúsenostiu pacienta a neraz sa stane, že prvý "nezapasuje" a treba hľadať druhého. Čo sa týka "technických" rozdielov, tak vedz, že štátny je takpovediac zadara, zatiaľ čo u súkromného odborníka si terapie budeš musieť hradiť z vlastného. Takto investované peniaze však nie sú premrhané peniaze, ak máš podporu v rodičoch, treba skúsiť, čo sa dá...
Budem Ti držať palce, nech nájdeš tú najlepšiu pomoc...

imka

asi by bolo lepsie napisat na fora o bulimii alebo anorexii, ktore tu uz su zalozene, tam asi skor niekoho zastihnes..