Pomôžte mi s výberom špirály do cca. 35OSk

Príspevok v téme: Pomôžte mi s výberom špirály do cca. 35OSk
nerozhodna:(

Takže najprv sa ospravedlnujem za založenie tejto temy, viem že je tu o tomto jedna veľká, ale tam je toľko príspevkov, že som sa už cez to nevedela prejesť:)
A moje ďalšie ospravedlnenie je za to, že som neuviedla cenu v eurach.... ja si na to neviem zvyknut a nechcelo sa mi prepocitavat:)
Hladam najlepšiu špiraalu do tych 35OSk. Mam riasy velmi dlhe, len to nevidno lebo ich mam takmer uplne rovne. Preto potrebujem nieco co perfektne natoci a aj trosku zhusti:). Nemusi byt niaka dlhotrvacna, len nech vydrzi tych 6-7 hodin ked som v skole.
Dakuuujem.

Lucinka33

Baby, chceli ste vediet, kde dostat Masterpiece Max za 300 Sk, tak momentalne tu: aukro.sk Ak nie ste registrovane na Aukre, tak sa mozte zadarmo zaregistrovat, len musite pockat na kod, ktory vam pride postou domov za par dni.

Mimi323

Mirka, kupila som to na aukcii, ale teraz sa priamo kontaktujem s chlapikom, posiela mi to poštou, tu je mail, napíš mu.
danuann@centrum.sk

Mimi323

No keď Colosal stojí 250sk, a ja som zohnala Masterpiece max za 300sk aj s poštovným, tak sa oplatí podľa mňa MF.