Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Potrebujem schidnúť...aký mám mať jedálniček?

kkaciatko

luciaaaa:
no tak toto praktizujem uz mesiac aj ja....a zatial to celkom zvladam...uz mesiac som nemala v ustach nic sladke-ak nepocitam jogurt a acidko....ale mne takato strava chuti takze je to v pohode...no uvidim ako dlho mi to vydrzi...:)))

luciaaa

Zacala som pravidelne jest a mensie porcie. Pijem len vodu a zeleny caj. A obmedzila som cokoladu, aj ked niekedy neviem odolat, ale dam si radsej horku. A nejem chlieb, iba celozrnne pecivo. No neviem ci som preto schudla, mozno to bude aj stresom.

kkaciatko

luciaa - a co si robila ze ssi schudla zo 63 na 56? ja mam podobnu vysku ale moja vaha bola 66(pred troma tyzdnami) a ja by som to chcela dat na 58....neviem kolko mam teraz, na intaku nemam vahu :) ale zajtra idem domov tak som zvedava co so mnou spravili 4 tyzdne zdraveho stravovania....

Macca

Tiez pravda, zalezi aj na tom. Ale v jej veku? Moze este narast a vobec, ak nie je vyslovene pribrata o com pochybujem, tak by som to neriesila ^^ moj nazor. Samozrejme zas neuskodi ked zhodi kilo dve nejakym cvicenim. Ale dodrziavat nejaku uber dietu by som zas neodporucala.

luciaaa

No tak to nie je celkom tak. Ja mam tiez 174 a mam 56 kil a nie som vychudnuta. Pred casom som vazila 63 kg a citila som sa zle. Vaha zavisi od celkovej stavby tela, neda sa povedat, ze idealna vaha je pre 174 cm 65 kg.

Macca

Podla BMI kalkulacii by to bola znacna podvaha keby si zhodila 10kg. 60-65 kg pri tvojej vyske je uplny ideal.

Vynatok z pravidiel:
Na nasom webe nie je dovolene chudnut osobam s BMI menej ako 20!

Ty mas BMI 21.5 a pri tvojom veku by som vahu neriesila ^^

sajfina

je tu veeeľa podobných tém,daj si do vyhliadavača v témach slovo:chudnutie,alebo dieta,...a môžeš čítať do zajtra=)

987

Ked chces chudnút mala by si jest pravidelne to znamená napr. o 9 ranajky tak aj na druhý den o 9. Mala by si dodrziavat pitný rezim kazdu hodinu pit cistu vodu nie mineralku, mozes aj caje ale asi nie moc. Celozrnné výrobky,jest mensie porcie
5 krát denne. Jest len tolko kolko energie vydás.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.