odlucenie na dlhsiu dobu....a co vztah?

Príspevok v téme: odlucenie na dlhsiu dobu....a co vztah?
zjuzjika

ahojte, takze naskytol sa takyto problem...priatel sa pred par dnami dozvedel, ze sef ho posiela do zahranicia rozbiehat pobocku ich firmy, to znamena, naucit ich vsetku robotu a potom robit administrativu....problem je vsak v tom, ze to pre nas znamena, ze bude prec asi rok, mozno viac, mozno menej.... lebo nikto z nas nevie, kolko trva rozbehnutie takej firmy....vraj by mal chodit domov kazde dva tyzdne, ale to je otazne, nikto neive, co sa moze vyskytnut...a preto sa bojim o nas vztah, bojim sa toho, ze toto nase odlucenie mu nepomoze...aj ked kamaratka mi hovori, ze nam to mozno len prospeje, neverim tomu..... sme spolu vyse styri roky a teraz spolu byvame skoro denne...spolocnu domacnost nemame, kazdy zije este doma....takze by som vas poprosila, co si o tom myslite....boli ste v podobnej situacii a ako to dopadlo?mam strach len z toho, ze uz to nebude take ako to byvalo....a mam pocit, ze nas vztah by chcel neaky impulz, napr dieta alebo svadbu...lenze priatel sa teraz k tomu neak nevyjadruje, ....viem,ze ak by osm ostala tehotna, nevykaslal by sa na nas a bol by s nami, .....no neviem, a diky za odpovede

huhuh

ste spolu uz 4 roky, dlhy cas ze?? asi ta teda naozaj miluje ked je s tebou uz tak dlho. Preto by si nemala mat nejake extra nervy ze sa nieco vo vasom vztahu pokazi. Ak ide rozbiehat firmu, nebude vedet co skor a bude sa venovat cisto len praci, na ine mu cas nezostane. Nebal by som sa ze si niekoho ineho najde, praveze podla mna bude uz mat nervy na tu pracu a bude chciet sa s tebou co najcastejsie stretavat, bude mu to chybat! teraz sa stretavate denne, je to uz sucast jeho zivota...neboj nic ;)

zjuzjika

niekto ...aj nad tym som uvazovala,ale neviem ako tam pojdu neake spoje.. a neviem, kam presne ese pojde, moze ist 450km, alebo aj 1200km, to ja este neviem a ani on....ono podrobnosti sa dozvie az o mesiac....ale ja mam hlavu v smutku uz teraz

zjuzjika

niekto....vies , ja tam nemam co robit,jazyk neviem, takze to je na nic...a akoze napadlo ma, ze ten jeho sef by mi tam mohol dat neaku administrativu pracu, ale neviem....tazko povedat....inak tam ozaj nemam co robit...a cakat kym od rana do vecera bude v praci a ja sama doma....by som sa asi unnudila...

yxo

patricek: si uplny skodoradostny magor mozno keby si ty v takej situacii tak sa inak spravas kolko mas rokov??? 15??? ja viem je to tvoj nazor co si napisal ale dalo sa to nejak inak napisat a nie takymto sposobom...

zjuzjika

ved on by mal prist kazde dva tyzdne na slovensko....ale nie je to iste mozno nebude moct vzdy prist, pravidelne kazde dva tyzdne na ten vikedn.....vies....