Pre baby: Ako sa holit

jednotka

Ak poznaťe tu mastičku ktora sa vola hojivy zazrak tak ak vas to boli natrite si to tym mne to pomaha možno si dakto mysli že som krava ale mne to fakt pomohlo

sewie

skus Bio kokosovy olej (predavaju ho v DM)-ten je tusim na vsetko...mne velmi vylepsil plet...takze myslim ze by mohol pomoct aj s tymto, navyse si ho mozes dat uuuplne v sade:P

sara

Ja som už skúšala hádam milión vecí ani nepamätám už čo všetko. Ako tu čítam vaše komentáre... skúsila so už aj detský olej aj detský púder al všelijaké mastičky aj vodu po holení dokonca aj depilovať čo fakt strašne bolelo ale v kuse som sa strašne vyhádzala veľmo to bolí a už neviem côbec čo s tým mám robiť =( raz som to už aj vzdala že to proste nechám tak lenže v lete sa potom hanbím chodiť na kúpailsko =( nemáte ešte nejakú super radu čo by mohla pomôcť?

fofon

ano, to bude ono. No ved hovorime o citlivych partiach, ale jasne ze len zvonku, nie zvnutra ;) na druhej strane dostatocne blizko, takze to odstrani vsetko, nerobime ziadnu "ochrannu zonu". Na stipanie sa nestazuje a ak by aj, tak ja jej to vzdy rad pofukam ;))

alenka_maxova

fofon, vola sa to krem Veet, nie? Ci ako sa to pise... :D Ale myslis toto asi s najvacsou pravdepodobnostou. A ked sa jej to nahodou dostane k intimnym partiam, nestazuje sa, ze to stipe?