Pre baby: Ako sa holit

scream

baby a na to svrbenie pomaha puder?? lebo ja nemam vyrazky len ma to strasne svrbi ale je pravda ze nemam pokozku zvyknutu..prejde to svrbenie casom??

nelly15

tak na lebo su nalepšie voskove pasky napriklad veet dost to boli,ozaj treba zatat zuby ale vydrží to aj 6 dni =)

alzbee

...ja som hermafroditin prispevok pochopila ako srandu:)) neviem si predstavit, ze zapalim sviecku alebo kahan a opalujem si chlpy medzi nohami :D :D ako nejaky satanisticky ritual ci co :D fuj, a ked si predstavim, ako by to smrdelo...ved uz len jeden vlas ked sa spali, tak kolko smradu narobi :-D

jajaja295

hermafrodita tak tvoj prispevok som nepochopila, akoze opalit svieckou chlpy na cikuli? a pysky sa ti pritom nezapalia???

hermafrodita

Ja mozem odporucit opalit nad svieckou a hned nato studena sprcha. Po sprche dezinfikovat pletovou vodou Oriflame.
Cca za 2 hodiny predezinfikovat znova.

Je to velmi ucinne, chlpy rastu pomalsie a pokozka ziskava jemnu vlacnost...

atevi_

Ja si nielen po holení, ale aj každý večer a ráno ako čistím pleť pleťovou vodou, tak tomponom prejdem aj po slabinách a natiem zinkovou masťou. Predtým som mala veľké problémy s vyrážkami ale toto mi pomáha.