Pre baby: Ako sa holit

wax

no ja som chcela byť veľmi drsnaa:D..tak som zobrala woskowe pasky..šupla to tam...a keď som to odtrhla,skoro som sa pošťala..:D...strašna bolesť..:D..3 dni som mala červenu chacharu...ale wýsledok bol dobry...:D...hladka oveľa dlhšie ako po holeni so žiletkami...keď som si pokožku vydezinfikovala...nenasledovali žiadne vyrážky ani nič...len je dôležité,chĺpky pred holením zmäkčit!!:D
čest

tip

Podla mna v tychto partiach by sa nemali pouzivat ziadne kremy ani pudre. Mozno ak len mydlo na intimnu hygienu alebo nasucho.

rada

no ja to robim tak, ze mam krem po holeni z oriflamu a tym sa natrem a pak este aj posypem detskym pudrom a je to... vôbec ziadne vyrazky ani nic...

nazorko

Mne tiež nepripadá choré sa holiť každý deň??aj dolu..Ale existujú aj depilačné prostiedky,ak vám žiletka nerobí dobre..dokonca sú aj prostriedky..krémy,ktoré spomaľujú rast chlpov. Tantristi si holia uplne a skvele prežívajú sex aj vdaka masážiam,ktoré sú lepšie ak je pojkožka hladká..Mne sa veľmi páči ak sa hlia dole aj muži a čoraz viac ich to začínaá aplikovať..Ved ked nie choré,ked si muž holí každý den bradu a tvár,prečo ma byť choré si holiť,či depilovať dole.A je aj veľmi hygienické..nedrží to tam mikroorganizmy..pa,p

Piskotka783

Preco ti to pride chore?! mam priatela s ktorym som kazdy den a kazdy den chcem byt pre neho aj hladucka,tak sa vzdy v sprche prebehnem ziletkou tam dole a nemam ani vyrazky ani podrazdenu kozu..je to kazdeho vec ako casto praktikuje holenie a nie je to chore..

Maryann

Hm,s tym detskym pudrom,to by zaujimalo aj mna.Zrejme to vyskusam,pretoze to vypada u mna otrasne po holeni,najma po castom.

212121-tak ja neviem,to zalezi od vela veci.V lete sa holim castejsie,kvoli kupku a tak,alebo aspon ohanbie,aj ked samotnu šušuru :-D este nie.Tu asi tak 1-2 za tyzden.Skor tak 1x za tyzden.

212121

Heh to je vtpna otazka ale to si mam akoze zapudrovat co? koplet celu susulku? :D a co to dorobi s spodnym pradlo?
a este dam jednu otazku ako casto sa holite??