ja ho zboznujem!!a zosaliem stoho!!!!

Príspevok v téme: ja ho zboznujem!!a zosaliem stoho!!!!
luisa vuitonova

ahojte
urcite nie som pubertacka mam uz svoj vek ;),ale obcas sa tak citim !(ale nastazujem sa ;)....
je v mojom zivote jeden dotycny pan ktoreho asi nikdy nebudem mat,taha sa to uz skoro vyse troch rokov som z neho uplne mimo viem kedy sa dostavi do prace ( robime na tom istom mieste),citim jeho parfem vsade kade prejde,aj ked kolegyna si to ani nevsimne-nezaciti sa mi smeje ze uz poznam "skoro vsetko jeho " poznam jeho kroky aj ked nevidim kto kraca ja viem ze to je on,ked na mna prehovori viem sa normalne "rozlozit",ked mam zlu naladu staci ked sa na mna pozrie usmeje sa ja sa zmenim na ineho cloveka,ked ho zas nevidim tak som zufala stale nanho myslim!dufala som,ze s postupom casu ma to prejde,ze je to len take omamenie,ale mylila som sa,je to prave naopak!
dotycny pan vie ze sa rozplyvam ked je v mojej blizkosti vie o mojich sympatiach k nemu,z jeho strany je to to iste,asi nie az tak ako z mojej strany (neviem),dozvedela som sa to od kolegu ktory sa snim pozna lepsie nez ja,ale ! dotycny pan nemoze nic robit lebo on je moj sef! a ja tak isto nie akoby som mohla?to sa neda!
co mam robit!?