môj priatel je bez citu

Príspevok v téme: môj priatel je bez citu
dadka

večer som sa pohadala s priatelom koli malej uplne zbytočnej hluposti. Povedal mi par veci čo sa mi nepačilo. To by som ešte prežila ale ked sme šli spať otočeny k chrbtom k sebe, oko som nezažmútila len plakala, dokonca som si sadla na zem hlavu oprela o postel a plakala ked sa priatel po 2 hodinach prebral na moj plač povedal mi len že som si sama na vine že robim zasa scény.Chcela som sa snim rozpravať aby som mu dala pokoj on chce spať. Plakala som pretože ma to všetko trapilo to ako sa ku mne chova ako ma ponižuje. On? ani štipka lutosti ešte som mala vynadane.....či som normalna....niekedy uvažujem či tento vzťah ma vobec zmysel?....

nic v zlom

dadka,nic v zlom,ale ja by som sa na tvojom mieste poriadne rozhodla,ked toto robi vo vztahu,co bude robit ked budete manzelia.A bohuzial,je viac takych sobeckych a bezcitnych chlapov.Ak sa nechces trapit cely zivot,radsej chod prec od neho cim skor.A este horsie bude ked budete mat deti,nebudes trpiet len ty,ale aj deti.Viem o com pisem,prezila som to 2x.CHlap je len vtedy mily a podobne ked jemu ide o nieco,ako nahle clovek-ZENA povoli,stava sa s neho-CHLAPA tvrdy a neuprosny clovek,a hlavne vtedy ked spozna tvoje slabe stranky.Potom s nim uz nepohnes,a este ked sa k tomu prida aj jeho rodina,je koniec a ty sa potom budes umarat.PORIADNE SI TO ROZMYSLI A UROB,CO UZNAS ZA VHODNE,ALE SOBECKEHO CHLAPA NIKDY NEPREVYCHOVAS-KED SI TO MYSLIS.VELA STASTIA.

safa

skor mam pocit, ze si nevedia priznat,ze aj oni robia chyby..nieco mu poviem,ze to ssi tak nemal spravot,bola tohlupost,tak tyzden sa so mnou normalne nebavi,iba odvrkuje-proste urazeny,nafuknuty...ale ked ja nieco spravim a mi to vytkne,ja si to priznam ak to je pravda a som ticho,lebo sa NECHCEM hadat...a niekedy mi je z toho az vtipne,tak sa pousmejem, a ze ci mi je smiesne z hadky..no a uz to je nazad =)

dadka

ako vidim tak existuje viac takych blbych chalanov.....jedno čo nechapem prečo si nedokažu nas važiť take ake sme......a zistia to až ked ich opusitme

dadka

s tym porovnavanim tak ja mam 184cm 68kg ta jeho byvala neviem kolko merala ale bola o dosť nižšia a mala 50kg a to v kuse očuvam aka bola ona chudučka a jaka som ja.....už ani nejedavam niekedy koli tomu čo ma to trapi ja neviem tak asi mam mať 55kg aby bol spokojny.

dadka

najviac ma dojalo ked som bola chora mala som horučky hrdlo ma bolelo vracala som on ma prišiel po praci pozrieť a namiesto toho čo som čakala pohladenie a lasku mi začal prehladavť tel. že skym si pišem a neviem čo.....len nechapavo som pozerala čo robi?....

Miskanr

mne robil to isté ten vojak. Stále ma porovnával s jeho bývalov.A vravel,že ona je jediná ktorú najviac na svete miloval. A ked mi raz praskli nervy tak som mu povedala nech si ide za nou. Mňa nebude nikto s nikým porovnávať.

dadka

v decembri som mala stužkovu ako sa choval tam ja som ho nepoznala bol uplne iny mily ku mne proste to vyjadrovanie stale bol pri mne no to bolo niečo neopisatelne....a to som ho tam nikdy nechcela zobrať len on sam tam chcel isť inak by som ho nikdy nezobrala koli tym jeho scenam a blbim poznamkam......ale je to zasa to iste....ako bolo kedysi....

Miskanr

Takého chlapa by som odkopla hned. Aj som to raz urobila. Chodila som z vojakom s povolania. čistý magor ktorému armáda vymlela mozog a myslel si že ma môže dirigovať a stále to bral ako keby som bola ja jeho dieťa a on musel na všetko čo spravím dozerať a usmerňovať ma. Ked mi raz večer pri filme začal pol hodinovú prednášku o tom ako sa skladá samopal tak som si povedala ,že toto asi nie je muž akého si predstavujem. V kuse o niečom fylozofoval a mlel že som ani nerozumela.No hroza