môj priatel je bez citu

Príspevok v téme: môj priatel je bez citu
dadka

večer som sa pohadala s priatelom koli malej uplne zbytočnej hluposti. Povedal mi par veci čo sa mi nepačilo. To by som ešte prežila ale ked sme šli spať otočeny k chrbtom k sebe, oko som nezažmútila len plakala, dokonca som si sadla na zem hlavu oprela o postel a plakala ked sa priatel po 2 hodinach prebral na moj plač povedal mi len že som si sama na vine že robim zasa scény.Chcela som sa snim rozpravať aby som mu dala pokoj on chce spať. Plakala som pretože ma to všetko trapilo to ako sa ku mne chova ako ma ponižuje. On? ani štipka lutosti ešte som mala vynadane.....či som normalna....niekedy uvažujem či tento vzťah ma vobec zmysel?....

dadka

praveže na koni som bola vždy ja pretože ked som sa snim rozišla doliezal za mnou ako had s opuchnutymi očami jeho mama ma stretla a pytala sa čo sa stalo ? že on ani nejedava doma len plače a tak....... asi čakam aj ja kedy sa mi otvoria oči len ja ho lubim tak v tom to je asi cele.....tam je strašne vela veci čo sa udialo ako ma porovnaval so svojou byvalou ktoru som nenavidela....ako si snou tajne pisal rok a vela dalšich veci....ja neviem čo mam už robiť 2 dni je všetko uplne v poriadku a 3 dni burka....

Miskanr

Niekedy musí aj žena vo vzťahu zvýšiť hlas. A netreba sa zlaknúť ked ho dvihne aj muž. Vtedy treba ešte viac zakričať a ukázať ,že sa nebojíme. Vo vzťahu by mal byť muž aj žena na rovnakej línii a nie ja som niečo viac ako ty a môžem si k tebe dovoliť všetko čo sa mi zachce.

:-(

Dadka, ale vztah ta ma viac povzbudzovat, nei ubijat. Mas sa s nim tesit na kazde rano... Ale chlap si ta ma vazit... Ked neviete najst harmoniu teraz vo vztahu tak necakaj ze ju najdete v manzelstve... casom to bude len upadat a bude to len horsie a horsie

Miskanr

Ja si myslím, že ak žena už na začiatku vzťu ukáže .že je citlivá a nechá si všetko od muža rozkazovať a poslúcha ho tak veľmi rýchlo muž zistí,že je na koni a mi sme pre nich len obyčajné žienky domáce.

moja skusenost

viem ze by sa problemy nemali riesit rozchodom , ale to co opisujes ty som zazila aj ja, az dokial som sa nedostala do stavu ze po 3 rokoch tyrania som zacala chudnut, mat teploty a mama ma uz isla dat na cvokaren ...no zrazu s an ieco vo mne zlomilo, nastal vo mne taky odpor ze mohol plakat, mohol odporosovat, moja nenavist po tom vsetkom bola vacsia auz som mu neodpustila... pretoze xkrat somm mu odpustila, xkrat slubil ze s apolepsi, ale figu..ked je raz taky nik ho nezmeni.. a davaj bacha aby si nedovolil na teba zdvyhnut aj ruku..lebo u nas bolo aj to a to uz bol klinec programu aby sme neboli ani manzelia a aby ma priatel mlatil...mozno casom sa aj tebe otvoria oci..a mozno som len ja zatrpknuta ale to co pises mi pripomina moj byvaly vztah...,

dadka

pohadali sme sa koli tomu že on bol za kamošom a už prišiel nervozny, neviem prečo.....a len tak si začal po mne hukať .......a už som bola debil.....a tak....ja neviem ako ubija ma to....

dadka

sme spolu 2 roky aj niečo,viem neni to až tak dlho ale on mava taketo vykyvy dosť časo ked som sa snim rozišla po tyždni prišiel s plačom za mnou a prosil ma aby som sa k nemu vratila.....mne to nedalo ja ked ho vidim plakať je mi potom všetko luto myslim si polepši sa......ale on ? ked ma vidi že plačem žiaden naznak lutosti

moja skusenost

ja som zazila nieco podobne mozno este aj horsie.. ale problem bol v tom z epartner sa vyzival v tom ked ma psychicky tyral.. proste bol psychopat.. tiez zo zaciatku ak som plakala , tak ma utisil ze on to taknemyslel, no casom presiel na podobny sposob ako ty, ze vobec mu nevadilo ze ja sa trapim, ba priam stale si nachadzal dovod hadat sa , no a ked ja som to nevladala tak som plakala a on s ami este do tvare smial.. a jasne ze som len hrala divadlo, a j asom nebola normalna.. som bol amale rozmaznane decko.. no odkedy sme sa rozisli a mamnoveho partnera tak sa mi to este ani raz nestalo , tak neviem kde bola potom chyba.. neviem ako dlho ste spolu, a ako casto sa to u va sopakuje, ale zivot s necitlivym chlapom je dost tazky..

:-(

Je mi to luto, Dadka. Ale ja mam tiez obcas pocit ze su z inej planety. A aj ked ja viem, ze ten moj ma lubi obcas robi podobne "kiksy" . Ale sam ma upozornil na to, ze k takymto nedorozumeniam dochadza len v obdobi pred kramami.. Som v tom case omnoho citlivejsia a mam pocit, ze ked ma blbu naladu tak za to mozem len ja. Potrebujeme v tedy viac neznosti, a tiez mam vtedy pocit, ze vsetko robi proti mne a ponizuje ma.. ale ked sa z toho vypim zistim aka je to blbost. Nemas pocit, ze sa to u vas nejako cyklicky opakuje?