vynechanie antikoncepcie-ochrana

jankaaaaaaaa

pribalovy letak, ktory si dostala k hak nieje na okrasu, takze si ho cely precitaj a dostanes tam odpoved na tvoju otazku

tiffanyyyx

chcela by som sa spytat ked sa doberie 21tabletiek a potom je 7dnova pauza som vtedy chranena pocas tych siedmych dni?dakujem za odpoved

endi

Po dvoch hodinach od uzitia antik. tabletky som mala hnacku, tak som uzila dalsiu tabletku. Zaroven som si dala aj tabletku proti hnacke. Lenze co ak hnacka pride co ja viem o hodinu zas a ani druha tabletka sa nestihne stravit.. Mam sa potom tyzden chranit inak a to staci?

sasa0704

Dobry den .. chcela by som sa opytat .. stal sa mi takyto problem , tabletku som mala užit o 8 vecer v pondelok a zabudla som si ju dat ale v utorok sme sa spriatelom milovali a ušlo mu . a tak som si potom dala dve naraz aj s tou pondelkovou . Možem otehotniet ? Bola som na konci blistra .tusim mi potom ostali este dve . dakujem

Andrea88

Dobrý deň.HA užívam už 2 roky. 25. a 26.7. som neuźila posledné dve tbl. z Regulonu(uź ich nemám, takźe som ich nemohla ani spätne dobrať). Menštruáciu som mala normálne v stredu 5 dní. Ďalšie balenie mám začať užívať v utorok 4.8 , ale teraz neviem ako mám postupovať. Ďakujem.

moniqa87

tak to uz rovno mozes pockat kym zacnes brat nove balenie, nie?
to uz fakt nemusis polemizovat nad tym ci mozes alebo nie...
inak podla mna yb si uz mala byt chranena... ale na tvojom mieste by som ten tyzden este pockala