Lubim ho, ale ma maly penis

malicqa

PROSIM PORADTE MI PROSIIIIIIIIIIIIIIIIIM.CO MAM ROBIT ABY SOM VEDELA CI SOM ALEBO NESOM PANNA A CI AM DOKAZE PREBIT...

monitaa

ano ale ten osial lasky po par rokoch vyprcha, nehovorim ze uz sa potom ludia nelubia, ale ovela viac si uvedomuju nedostatky toho druheho, ako počas rokov ked boli zaslepeny laskou. a to ze laska je vsemocna, tak to je len v rozpravkach, vo vztahu su ovela dolezitejsie veci a myslim si ze rovnocenne ako sex, laska, porozumenie, spoločne zaujmy a podobne, lebo ak niečo chyba tak...

kirusha

fialka_1 tak potom preco si pouzila tu vetu :"Ma takyto vztah vobec zmysel?"
odkial mame mi vediet ci ma zmysel alebo nema.. vazne ako povedal NIEKTO: ake by ti to bolo keby ta tvoj priatel rozobera na akomsi fore lebo nevies robit fajku a este by sa aj pýtal , či to s tebou vobec ma zmysel...

monita: a ty to ako robis? najprv sa s niekym vyspis a ked zistis ze je to s nim super az potom sa zalubis? alebo ked sa uz zalubis a zistis ze je to s nim o nicom tak ho posles k vode? suhlasim ze sex patri k tomu vyrovnanemu vztahu.. ale sex je len doplnok k laske, nie laska k sexu..

monitaa

suhlasim s nazorom ze sex je dolezity faktor vyrovnaneho vztahu. pokial taky faktor zlyhava podla mna aj ked sa človek bude velmi snaziť po čase ho to omrzi. pretoze kto uz by chcel stale sexovať len s nasadkami, vibratorom, len oral a podobne, je to fajn ako spestrenie, ale tak treba aj .... a ako mozte povedat ze ho nelubi ked jej take vadi. partnersky zivot po čase nie je len o laske ale je tam strasne vela veci ktore su rovnako dolezite ako laska a jednou z nich je aj sex"""

chruminka

akoze ja si myslim ze to nieje dovod na rozchod.... fakt.. aj ty by si trebars mohla mat hocijaky nedostatok a tiez by ti bolo velmi luto keby sa kvoli takej blbosti s tebou rozisiel. ja teda viem ze to nieje zrovna blbost.. a ani prijemne.. ale tak co tak napriklad skusit vibrator??? hm??? aj tebe sa to bude pacit, a aj on bude rad ze ti vie spravit dobre.. hm??? daj vedeit ze co a ako :)

malicqa

no aj môj chaalan ma maléého a asi ma zrejme nedokaže prebit lebo ked sexujeme citim jak mi tlaci jakeby na balnu..a newem no ale ja ho lubim necem sa snim rozist...ale ked budeme ciet mat deti a ja som este asi panna??

ivka.

fialka, tá násada na penis je:
www.
beate-uhse.sk l6fv60g004&cid=204&Nr=235212600000&kat egorie=0&svValue=zv�ova� enisu&mid=2848&svAffiliate=5011

fialka_1

niekto:Ale ja mu nechcem dat kopacky,ved som to uz vravela :)Ja chcem tento problem riesit a vlastne aj jeho to trapi,takze sa to MUSI riesit.Ale je jasne,ze by som sa v takej situacii citila zle,myslim,ze by som mala z toho depky,ale ako sa poznam,tak by som sa pokusila s tym nieco robit.