chcem viac zarastat

blabla55

no ja mam 18 a tiez nezarastam skoro vobec, len tam daco pod nosom co tak ked si spomeniem raz tyzdenne oholim a idem dalej. je pravda ze by sa mi pacilo ziskat trocha respektu ale hold treba cakat...

valery

ked chcete byt chlpaty tak sa zacnite holit aj si nemate co, po case vam zacne rast brada. robil to tak moj bratranec, mal velmi jemne chlpy,este aj ja som bola chlpatejsia ako on.

miLOVEro

fakt bud rad ze nezarastas... ked som mal tak 15-16 som sa na to hrozne tesil ked budem zarastat... a teraz mam 20 a uz by som najradsej nechcel... stale sa musis len holit holit holit... fakt navyse starost

rytmar

zdravim.................pocujte tiez ma stve ze som hladky jak baba........chcel by som byt viac chlpaty mam 16 rokov a holim sa raz za dva mesiace.......som sa chcel opytat ze ci je riskantne pouzivat hormonalne tabletky....uz ma to viackrat napadlo ale mama mi to nedovoli

merrysan

poviem ti uprimne mal by si byt rad ze nezarastas ako ostatny...aspon sa nemusis holit a mas tak o jednu velku starost menej...a vacsinu zien pritahuju taky takze sa neboj

chlapp

Clovece, tes sa kym nezarastas. Za to, ze ta mozno kamosi obcas podpichnu vetou "Frantho, chces aby som ta oholil? Tak pockaj, urobim prievan!" sa nemusis s nedockavostou tesit na obdobie, kedy budes musiet strnisko "brusit" aj 2 x denne, aby si bol hladky. Cize klud, priroda to zariadi ked pride cas...