ako vyvolat menzes- nie som tehotna len meska

Adulka

??????????????????? 3-4 roky nemať menzes a neisť ani ku gynekologovi????? Akože to sa nebojí o svoje zdravie????? Toto nechápem,veď to nieje normálne :-/

klaudika

neviete nahodou kolko stoji vyvolavacka v zahranici, v Nemecku? dufam, ze zozeniem tie semiacka koprove, kolko ich treba?

neva

berushka - ak Ti nepríde menzes, tak sa vrát ku gynekologovi a ak sa dá s nim porozprávať tak si pýtaj kombinovanú injekciu = Agolitín+Agofollín. Táto ti určite zaberie, mám s tým skúsenosti.

jani034

Moja kamarátka nemala uz 3-4 roky, ma asi len 35 rokov, myslíte ze je ojedinelý prípad a jej to uz skoncilo? Nechce sa vydat ani mat deti takze to mozno nebude ani potrebovat, nebola ani u gynekologa, da sa s tým nieco? este robit? Alebo RNG nevie poradit?

jani034

Moja kamarátka nemala uz 3-4 roky, ma asi len 35 rokov, myslíte ze je ojedinelý prípad a jej to uz skoncilo? Nechce sa vydat ani mat deti takze to mozno nebude ani potrebovat, nebola ani u gynekologa, da sa s tým nieco este robit? Alebo RNG nevie poradit?

jani034

Moja kamarátka nemala uz 3-4 roky, ma asi len 35 rokov, myslíte ze je ojedinelý prípad a jej to uz skoncilo? Nechce sa vydat ani mat deti takze to mozno nebude ani potrebovat, nebola ani u gynekologa, da sa s tým nieco este robit? Alebo RNG nevie poradit?